Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Celebritný babyboom: Prominentné páry čaká dvojnásobné šťastie!

február 23, 2017 - 10:00
Hollywood zasiahol veľký babyboom. V radostnom očakávaní je spevácka diva Beyoncé aj manželka sexsymbolu Georgea Clooneyho. Obe známe ženy dokonca už čoskoro porodia dvojičky.

Dvojnásobné šťastie

„Boli sme požehnaní hneď dvakrát. Sme neskutočne vďační za to, že sa naša rodina rozrastie o dvoch členov, a ďakujeme vám za želanie všetkého dobrého,“ zdôverila sa speváčka fanúšikom na sociálnej sieti. K tomu pripojila snímku zo série fotografií, v ktorých sa štylizovala do madony. Osem hodín po zverejnení fotky, na ktorej si nastávajúca mamička v podprsenke a so závojom drží tehotenské bruško, získala speváčka neuveriteľných 6,6 milióna lajkov. Detaily o termíne pôrodu či očakávanom pohlaví detí speváčka nezverejnila. Možno tak urobí v nasledujúcich dňoch. Beyoncé má s manželom rapperom Jay Z už jednu dcérku, päťročnú Blue Ivy.

Prekvapivé tehotenstvo

Rovnako dobrú správu o tehotenstve si z úst svojej manželky Amal vypočul aj známy herec George Clooney. Aj Amal čaká dvojčatá. „Beyoncé nie je jedinou superstar, ktorá čaká dvojčatá – gratulácie teraz patria Georgeovi Clooneymu a jeho žene Amal,“ oznámila minulý týždeň moderátorka Julie Chenová v relácii The Talk televízie CBS. Následne dodala, že dvojica relácii túto šťastnú novinu aj potvrdila. Oscarový herec George Clooney (55) sa s expertkou na medzinárodné právo a ľudské práva Amal (39) oženil v septembri 2014, napriek tomu táto správa mnohých prekvapila.

Mama Madonna

Omladnúť pri detičkách by istotne chcela aj popová diva Madonna. Juhoafrický súd jej povolil adopciu dvojčiat z Malawi. Novým prírastkom do rodiny 58-ročnej speváčky sú štvorročné sestry Esther a Stella. Madonna má z tejto krajiny adoptované už dve deti Davida a Mercy, okrem nich má dve vlastné deti Lourdes a Rocca. Podľa súdneho hovorcu z Juhoafrickej republiky bude speváčka v súlade s malawijskými zákonmi sledovaná počas jedného roka. Súd až následne s konečnou platnosťou rozhodne, či si bude môcť deti ponechať natrvalo alebo nie. Speváčka má k opusteným africkým deťom výnimočný vzťah. Založila mimovládnu organizáciu Raising Malawi, ktorá pomáha malawijským sirotám a deťom v núdzi. Takisto sponzoruje tamojšie školy a nemocnice a pred dvoma rokmi sa stala vyslankyňou Malawi pre pomoc deťom.

- - Inzercia - -