Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Hana Gregorová otvorene o svojej láske: Keď do pekla, tak na mladom koni...

február 28, 2017 - 12:34
Charizmatická slovenská herečka Hana Gregorová za posledný rok výrazne schudla, opeknela, priam omladla. Stúplo jej sebavedomie a bez začervenania hovorí o vzťahu s výrazne mladším mužom, ktorý si už privykol na prázdne miesto po ikone českého herectva Radkovi Brzobohatom. Časť verejnosti však nechápe, ako mohla po Radkovi otvoriť náruč takémuto mužovi?

Profimedia

Keď pred takmer piatimi rokmi, deň pred osemdesiatymi narodeninami, odišiel do hereckého neba Radek Brzobohatý, zdalo sa, že jeho miesto v srdci manželky Hany Gregorovej len ťažko zastúpi iný muž. No minulý rok v júni sa „prevalilo“, že sa predsa len niekto objavil – a hneď o 32 rokov mladší než slovenská herečka.

Hoci láska kvitne v každom veku, neprajníkom to prišlo vhod a vekovo nevyvážený vzťah sa hneď začal skloňovať iba ako milostné dobrodružstvo, ktoré predsa nemôže vydržať dlhšie ako pár týždňov. Zdá sa však, že ide o pevnejšie puto. Dosvedčili to aj nedávne vrúcne bozky s Ondráškom, ako mu pani Hanka nežne hovorí, na verejnosti počas prestížneho Česko-Slovenského plesu.

Syn mamu neodsudzuje

Proti vkusu sa ťažko namieta, aj také môžu byť reakcie na tento vzťah. Šesťdesiatštyriročná herečka s nepopierateľnou charizmou sa viackrát vyjadrila, že keď do pekla, tak na mladom koni a je rozhodnutá užívať si Ondřejovu priazeň a lásku tak dlho, ako to len pôjde. Zdá sa, že to myslí naozaj vážne, keď sa k veku svojho Ondřeja pre české médiá vyjadrila: „Nebudem to komentovať, len chcem povedať, že keď má chlap o 40 rokov mladšiu ženu, tak ho všetci obdivujú a je to úžasné. A keď je to naopak, tak je to hrozné a každý sa nad tým pozastavuje. Takže len toľko. Myslím si, že ženy v mojom veku mi veľmi dobre rozumejú a vedia, o čom hovorím.“

profimedia-0321535616.jpg

Foto: 
Profimedia

Hanin partner Ondřej je dokonca mladší ako jej syn, zhodou náhod tiež Ondřej (33), hudobník, ktorý mamin vzťah prijal naozaj veľkoryso a vonkoncom nemá chuť vyjadrovať sa k nemu na verejnosti. Peknou slovenčinou v rozhovore pre tivi povedal: „Nemyslím si, že mám na mamin vzťah reagovať. Som rád, že nie je sama, že je spokojná, že je vedľa nej niekto, kto sa jej venuje, má o ňu záujem. Je len jej rozhodnutie, s kým bude žiť. Všetkým ostatným odkazujem, nech si riešia vlastné vzťahy. Podľa mňa, čo je v rodine, to je v rodine, a nie je dôvod rozoberať to na verejnosti.“

Prestrelili na plese?

Hoci na prestížnom spoločenskom podujatí v Prahe, ktoré bolo vrcholom plesovej sezóny, bolo veľa známych tvárí, milenecká dvojica bola pre mnohých lapačov senzácií veľmi vďačným sústom. Zamilovaní Hana s Ondřejom nemali žiadne zábrany prejavovať si dôvernosti a nežnosti na verejnosti, bozkávali sa doslova v priamom prenose. O tom, že sa výborne zabávali, svedčia aj fotografie z parketu, kde herečka patrila k najlepším tanečniciam a druhá mladosť z nej priam žiarila: „Človek má toľko rokov, na koľko sa cíti,“ s úsmevom sa priznala herečka. 

Celý článok nájdete v aktuálom vydaní SLOVENKY č.8 

- - Inzercia - -