Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Sajfa uviedol všetko na pravú mieru: Zverejnil fotku, na ktorej Adela nosí zásnubný prsteň

marec 03, 2017 - 09:58
Blízky priateľ Adely Banášovej moderátor Matej "Sajfa" Cifra umlčal všetky zlé jazyky a uverejnil fotku, na ktorej moderátorka nosí zásnubný prsteň od Viktora Vinczeho.

Presne na sviatok všetkých zaľúbených mladý moderátor v rannom vysielaní šokoval nielen svoju drahú polovičku, ale i celý národ. Viktor Vincze po niekoľko mesačnej známosti požiadol o ruku obľúbenú moderátorku Adelu Banášovú. Takmer hneď po zásnubách začali všetky média rozoberať, prečo Adela nenosí zásnubný prsteň od svojej lásky. Hovorilo sa i tom, že v súkromí žiadosť o ruku odmietla. 

Prsteň si nechala upraviť

Všetky tieto klebety však samotná moderátorka rozvrátila, ešte na Česko-Slovenskom plese kde povedala, že zásnubný prsteň si len nechala upraviť, pretože jej bol príliš veľký. Ale ani to nestačilo niektorým ľuďom k tomu, aby uverilil, že dvojica je naozaj zasnúbená.

Sajfa odhalil jagavý diamant 

Až včera blízky priateľ moderátorky Matej "Sajfa" Cifra na svojom Instagrame uverejnil fotografiu, na ktorej sa Adela pýši zásnubným prsteňom na ruke. Zlým jazykom tak konečne niekto ukázal, že dvojica to so svojím vzťahom myslí vážne.