Dnes je utorok, 16.január 2018, meniny má: Kristína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

V Paneláku to opäť ožije: Vieme, kto si v ňom zahrá!

marec 24, 2017 - 15:00
Kto sa odsťahoval? Kto záhadne „zmizol“? Kto si tu našiel nový domov? Kto, s kým, kde, kedy...? Aj na iné otázky iste odpovie už prvý diel pokračovania najdlhšie vysielaného denného seriálu na Slovensku.

Po jeden a polročnej prestávke sa na obrazovky vracia kultový Panelák. Ako sa tvorcovia tešia na svoje postavy?

Andy Kraus, scenárista:

Návrat k Paneláku bol spontánny, nič sme nesilili, prestávka rozhodne pomohla. Verím, že diváci sú zvedaví, kto zostal a kto pribudne. Tie postavy, ktoré sme už scenáristicky nemali kam posunúť, sme nahradili novými. Stavili sme na mix emócií, humoru a napätia. Aj prostredie sme menili len čiastočne, aby sa diváci od začiatku cítili „ako doma“. 

img_5844.jpg

Foto: 
TV JOJ

Diana Mórová (Ivanka Švehlová):

Keď mi zavolali, že sa opäť nakrúca, nezaváhala som. Prestávka mi prospela, posledné série už boli veľmi časovo náročné. Teším sa na Hanku Gregorovú, na pľaci je nám veselo. Bola by som rada, keby sme sa stretli všetci z predošlých rokov... Ako bude pokračovať Ivanka? Klasika, veď viete – pri nej sa žiaden chlap neohreje...

Hana Gregorová (mamička Jarmilka):

Moje áno, či pôjdem do toho, záviselo od toho, či tam bude aj moja nevesta Ivanka – aby to medzi nami mohlo poriadne iskriť. To sa splnilo, takže som sa pustila čítať scenár – veruže je opäť veľmi dobrý!

img_9758.jpg

Foto: 
TV JOJ

Milo Kráľ (Tomy):

Som v seriáli nováčikom, strážim malé dôležité dievčatko a asistuje mi pes... Najskôr je náš vzťah veľmi zložitý, no postupne si začíname rozumieť. S malou Sárkou Suchovskou
sa mi veľmi dobre nakrúcalo. 

_ago7662.jpg

Foto: 
TV JOJ

Marián Miezga (doktor Bajza):

Môj Michal už v predošlých rokoch navystrájal toho dosť, takže v týchto pokračovaniach sa už teším na postavu „bútľavej vŕby“.

Róbert Jakab (Karol):

Karola by som charakterizoval ako muža „s vysokým IQ“ (úsmev). Mám ho rád, no nemám s touto postavou nič spoločné...

img_8659.jpg

Foto: 
TV JOJ

Leo

Bez psíka by to v Paneláku nešlo. Leo je francúzsky buldoček a v „civile“ nie je jeho majiteľom nikto iný ako Andy Kraus. Keďže ho Andy nechcel nechávať samého doma, brával ho so sebou aj na kastingy. Keď mal Milo Kráľ zahrať svoju úlohu so psom, vyskúšal si to s Leom. Ten sa s hercom tak skamarátil, že už iného psíka ani nehľadali.

img_5910.jpg

Foto: 
TV JOJ

- - Inzercia - -