Dnes je štvrtok, 13.december 2018, meniny má: Lucia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Charizmatický herec Juraj Bača: Život mi pohltila kariéra

marec 26, 2017 - 11:29
Hoci sa Juraj Bača na scéne objavil len pred pár rokmi, už stihol rozbehnúť slušnú kariéru. Príťažlivý herec prezradil, čo momentálne napĺňa jeho život.

So sympatickým hercom sme sa stretli na charitatívnej akcii, kde vystupoval bez nároku na honorár. "Kým som ešte ani netušil, že budem hercom, s bratom som organizoval podobné podujatia s charitatívnym rozmerom. Venujeme sa tomu desať rokov a presne si pamätám ten pocit, keď sme na začiatku zavolali známym osobnostiam a oni prišli a podporili šľachetnú myšlienku. Preto vždy aj ja rád podporím takéto projekty," povedal herec. 

Prečítajte si tiež: V Paneláku to opäť ožije: Vieme, kto si v ňom zahrá!

ram_3946.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Charitatívne podujatie Štvorlístok pre talenty moderoval spolu s herečkou Barborou Žileckou

Život mu pohltila kariéra 

Po účinkovaní v seriáli Panelák sa mu kariéra rozbehla závratným tempom. Okrem toho, že si zahral záporáka Viktora Fialu v Búrlivom víne, je hviezdou i na doskách, ktoré znamenajú svet. Herca môžete vidieť v muzikáli IAGO na Novej scéne. "Som nesmierne vďačný za všetky príležitosti. Dokonca sa mi teraz otvorili i dvere do dabingu, čo bolo vždy mojím veľkým snom," hovorí úspešný herec. Popri práci však ešte študuje na VŠMU, kde ho tento rok  čakajú štátne skúšky. 

Vo video rozhovore sa dozviete viac aj o súkromnom živote Juraja Baču:

Juraj Bača prezradil detaily zo súkromia

Autor: 
Milan Kulifaj