Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Strašiak mnohých žien: S celulitídou vám môže pomôcť aj táto ingrediencia

marec 28, 2017 - 10:47
Strašiak menom celulitída alias pomarančová koža postihuje takmer každé ženské telo bez výnimky. Štatistiky hovoria až o 95 percentách!

Takže, ak ju aj náhodou ešte nemáte, nechceme vás strašiť, ale zrejme sa jej nevyhnete. Dobrá správa je, že s našim bojovým plánom, trochou sebazaprenia a zázračnou bielkovinou menom kolagén ju môžete nielen výrazne zredukovať, ale aj konečne poraziť už do leta!

Bolo by to až príliš jednoduché, ak by celulitída trápila len ženy, ktoré majú nejaké to kilečko navyše. Za jej vznikom stojí aj estrogén, genetika, životospráva a vek. Čo však určite platí je fakt, že tukové zásoby a životný štýl sa vo výraznej miere podpisujú na tom, do akej fázy sa celulitída do kože „zažerie“. Ak sa teda chcete v lete premávať po pláži konečne “dole bez“ (celulitídy, samozrejme), začnite konať už dnes. Do leta máte ešte kopu času, aby ste sa pomarančovej pokožky na stehnách či zadočku konečne zbavili, alebo ju aspoň vyžehlili.

5 tipov, ako dať do leta konečne ZBOHOM celulitíde. Bod 5) je obzvlášť účinný!

1) Myslite na to, čo si naservírujete na tanier. Stravujte sa zdravo a konzumujte najmä zeleninu a ovocie bohaté na vitamín C. Ak to inak nejde, užívajte ho v tabletkách. Prebytočný vitamín C v tele sa totiž vylučuje obličkami a berie so sebou aj všetky toxíny, ktoré môžu viesť k celulitíde.

2) Pite veľa vody! Vypláchnete tak z tela toxíny, ktoré spôsobujú tvrdnutie väzivového tkaniva a tvorbu celulitídy. Odporúčané množstvo vody denne pomôže udržať vaše telo očistené od toxínov a odpadu. 

3) Nečakajte na zázrak, hýbte sa (aj obyčajná prechádzka so psom sa počíta). Zázraky sa  nedostavia, keď budete celú zimu ležať pred telkou. Cvičenie prekrvuje a odbúrava tuky, takže bez neho určite celulitídu neporazíte.

4) Masírujte sa! Alebo ešte lepšie, nechajte sa masírovať. Pravidelná masáž môže pomôcť výrazne vyhladiť zásoby hrboľatého tuku pod kožou. Nemusíte míňať polovicu výplaty na zaručene účinné krémy ani špeciálne masáže v salónoch. Použite svoje obľúbený telový olej alebo mlieko, masírujte sa poctivo každý deň a výsledky sa dostavia už čoskoro.

5) Zvýšte si hladinu kolagénu v tele! Body 1 až 4) budú fungovať oveľa účinnejšie vtedy, ak do vášho 90-dňového bojového plánu pridáte Inca Collagen. Málokto totiž vie, že aj nedostatok kolagénu, ku ktorému v našom tele dochádza nielen vplyvom veku, môže mať obávanú celulitídu na svedomí. Kolagén (prezývaný aj zázračnou bielkovina mladosti) pôsobí na pokožku doslova ako jej vnútorná opora a výplň. Pri jeho nedostatku dochádza k oslabeniu kolagénových vlákien, ktoré viditeľnosť celulitídy výrazne zvyšuje, pretože pokožka sa stáva tenšou a neschopnou zakryť nerovnosti pod povrchom. Ak si teda pravidelným vnútorným užívaním bioaktívneho Inca Collagenu kolagén do tela znovu dodáte, dokáže spevniť hlboké vrstvy kože natoľko, že ju doslova „vyžehlí“ zvnútra!  

Jednoducho povedané, bioaktívny Inca Collagen vám nielen vyhladí vrásky a rozžiari pleť, ale pomôže vám aj zatočiť s celulitídou už do leta! Zoženiete ho v každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk.


NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu máte zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001

- - Inzercia - -