Dnes je štvrtok, 24.máj 2018, meniny má: Ela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Celebrity, ktoré majú dvojča: O niektorých ste ani netušili!

marec 28, 2017 - 16:31
Všetci dobre poznáme dvojičky Mary-Kate a Ashley Olsen alebo krásne slovenské speváčky Twiinsky. My vám však teraz predstavíme celebrity, o ktorých súrodeneckých dvojičkách ste ani netušili.

Vin Diesel 

Málokto vie, že známy herec má brata a dokonca dvojča. Hoci sa na seba nepodobajú, obaja robia v tej istej brandži. Avšak sympatický Paul nestojí pred kamerou ale za ňou. Pracuje totiž ko filmový editor. 

Prečítajte si tiež: Silikóny majú 55 rokov! Podľahli im i známe Slovenky...

dvojicky_4.jpg

Foto: 
moviepilot.com

Gisele Bundchen

Krásna modelka pochádza z veľkej rodiny a má až päť sestier. Jej dvojča Patricia taktiež okúsila žiarivý svet modelingu a často sa objavuje na červenom koberci po boku známej sestry. 

dvojicky_5.jpg

Foto: 
Facebook/Gisele Bundchen

Ashton Kutcher

Aj príťažlivý herec má svoje dvojča. Je ním Michael, ktorý trpí obrnou a v 13-tich rokoch podstúpil transplantáciu srdca. Teraz sa uživí ako motivačný tréner a rečník. 

dvojicky_2.jpg

Foto: 
moviepilot.com

Scarlett Johansson 

Rovnako ako herečka aj jej brat je nesmierne charizmatický a pokojne by sa mohol uživiť ako model. Hunter však vôbec nepôsobí v zábavnom priemysle, ale v politike. Dokonca pracoval na prezidentskej kampani Baracka Obamu. 

dvojicky_3.jpg

Foto: 
Shutterstock

Lukáš Kimlička 

Známy slovenský návrhár má dokonca identické dvojča. Lukáš a Michal sú si podobní ako vajca vajcu. Ako však sám priznáva takmer vo všetkom sú úplne rozdielni. Lukáš bol vždy zameraný na umelecký smer a Michal sa zase venuje motorkám a horskej cyklistike. 

dvojicky_1.jpg

Foto: 
Facebook/ Lukáš Kimlička

- - Inzercia - -