Dnes je nedeľa, 18.august 2019, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Veľká noc v regióne bude pestrá na trhy aj hľadanie veľkonočných vajíčok

apríl 13, 2017 - 18:34
S veľkonočnými sviatkami bude spojených množstvo podujatí aj v bratislavskom regióne.

Ako informovala Petra Kotúčková z Bratislava Region Tourism, Veľká noc bude pestrá napríklad na scénické prehliadky, hľadanie veľkonočných vajíčok či veľkonočné trhy so sprievodným programom.

Na Hrade Červený Kameň budú od piatka 14. apríla do pondelka 17. apríla od 10:00 do 17:00 pre návštevníkov pripravené scénické prehliadky na motívy slovenskej ľudovej rozprávky Soľ nad Zlato. V piatok od 15:30 do 18:00 v Space Mania v Senci sa môžu tešiť deti na Veľkú noc so Zajkom Hrajkom. Stupava pozýva v sobotu 16. apríla do Kaštieľskeho parku, kde bude ukrytých vyše tisíc vajíčok. Okrem hľadania vajíčok bude pre deti pripravený aj ďalší program - maľovanie na tvár či  tvorivé dielničky. Poschovávané vajíčka budú deti hľadať aj na Veľkonočný pondelok 17. apríla vo veľkom parku v Malinove.

V hlavnom meste sa v sobotu 15. apríla od 10:00 do 11:30 Sad Janka Kráľa premení na skrýšu veľkonočných dobrôt a veľkonočné trhy so sprievodným programom budú na všetkých čakať neďaleko od bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves v susednom Rakúsku na zámku Schloss Hof.

- - Inzercia - -