Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mária Čírová v odvážnom stylingu: Outfit á la Afričanka jej nesmierne sekol! (VIDEO)

apríl 16, 2017 - 11:16
Speváčka Mária Čírová je známa svojím vycibreným módnym vkusom a inak tomu nebolo ani tentokrát. Na Bratislavské módne dni prišla v nevšednom outfite, ktorý pripomínal Afriku.

Vždy perfektne zladená a dokonale upravená Mária Čirová ani tento rok nechýbala na jarnej časti Bratislavských módnych dní. Na módnu udalosť prišla v odvážnom outfite, ktorý všetkým vyrazil dych. Ako nám prezradila styling si vyberala na túto príležitosť sama. "Je to moja práca, i keď úzko spolupracujem so stylistkou Barborou Yurkovic, ktorá sa o mňa stará už niekoľko rokov. Je to pre mňa veľká pomoc, keďže mám dve deti a venujem im kopec času. Potom mi domov už len chodia tašky s oblečením," s úsmevom rozpráva. 

Prečítajte si tiež: Módna polícia z BMD 2017: Hlasujte za najlepšie oblečenú dámu večera a vyhrajte!

cirova.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Vlastná línia oblečenie 

Mária minulý rok spolu s Michalom Sabom, Máriou Zelinovou a Romanou Škamlovou predstavili vlastnú líniu oblečenia NuPPL. Avšak nateraz si všetci dávajú pauzu. "Každý sme tak rozbehaní na tom svojom poli, preto nemáme veľa času. Vtedy nám boli všetky hviezdy naklonené. Zatiaľ neplánujeme nič konkrétne," povedala speváčka. 

Vo videu sa dozviete ako vníma s odstupom času speváčka účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome

Speváčka Mária Čírová prekvapila outftiom na Bratislavských módnych dňoch

Autor: 
Milan Kulifaj