Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Hrdina akčných filmov Vin Diesel na obálke so slovenskou proteínkou!

apríl 19, 2017 - 13:45
Hviezda filmov XXX a Rýchlo a zbesilo je dlhoročným vzorom pre tisícky mužov po celom svete. Preto sa nemožno čudovať, že Vin Diesel je pravidelnou hviezdou obálky časopisu Men's Health. Grécka mutácia magazínu je však výnimočná!

SITA

Na spoločnú obálku marcového vydania magazínu Men's Health sa s Vinom Dieslom dostala aj proteínová tyčinka od slovenskej firmy Max Sport. Vnútri v časopise čitatelia nájdu aj ostatné produkty z portfólia, článok o najlepšie predávanej proteínke a samozrejme tipy ako dosiahnuť telo Vina Diesela. Ako sa slovenská proteínka dostala na obálku? „Vin je kamoš, jasné, že má rád naše tyčinky,“ hovorí s úsmevom  Peter Kulich, konateľ spoločnosti Max Sport. „Teraz vážne, Grécko patrí medzi krajiny, kde výrobky Max Sportu exportujeme. Tešia sa veľkej obľube a vďaka oceňovanej proteínke sme sa ocitli aj na obálke magazínu Men's Health.

ms_vin_diesel.jpg

Foto: 
ts

Grécko nie je jedinou krajinou, kde firma svoje produkty exportuje. V zahraničí si produkty cení aj odborná verejnosť – nedávno získali 5 ocenení z najprestížnejšej potravinárskej výstavy sveta, SIAL Paris 2016, či z dubajského veľtrhu Gulfood Awards 2016. Max Sport aktuálne úspešne vyváža svoje produkty už do 36 krajín. Distribuuje ich napríklad do Poľska, Nemecka, Holandska, Grécka, Slovinska, Spojených arabských emirátov, Saudskej Arábie, Juhoafrickej republike či na Cyprus.

- - Inzercia - -