Dnes je utorok, 20.august 2019, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miss Slovensko 2017: Víťazkou sa stala ryšavka Hanka Závodná!

apríl 29, 2017 - 22:47
Víťazkou 22.ročníka Miss Slovensko 2016 sa stala súťažiaca s číslom 8 Hanka Závodná. Korunky získali aj I. vicemiss Petra Varaliová, ktorá sa zároveň stala aj Miss Symaptia a II. Vicemiss Michaela Cmarková.

Voľba Miss Slovensko je každý rok spájaná s exkluzívnou televíznou šou. Dvanásť finalistiek súťaže sa aj tento rok predstavilo v modeloch slovenských dizajnérov ako Michael Kováčik, Jitka Klett či Michaela Ľuptáková, ale aj v slovenských krojoch. Nechýbali ani známi slovenskí speváci a skupiny. Najviac diváckych hlasov získala finalistka s číslom 6. Petra Varaliová.  Dalšie tituly si odniesli Petra Varaliová za Miss Press, Titul Miss Gosh a Miss Pierot Hanka Závodná, Titul Miss Príjemný hlas Simona Straková. 

Prečítajte si tiež: MISS SLOVENSKO 2017: Do finále postúpili staršie dievčatá i jedna ryšavka

06.jpg

Foto: 
SITA

05.jpg

Foto: 
SITA

Hviezdna porota

Moderátorom večera bol Libor Bouček a v porote, ktorá hodnotila dievčatá okrem Karolíny Chomistekovej zasadli aj Dominika Cibulková, módna dizajnérka Ema Klein, Miss Europe Supranational 2016 Petra Denková, doktorka Alena Pallová z Inštitútu estetickej medicíny, šéf spoločnosti Marco Mirelli Marek Liso i prezident svetovej súťaže Miss Supranational Gerhard Parzutka von Lipinski.

missslovensko020.jpg

Foto: 
SITA/Martin Medňanský

missslovensko004.jpg

Foto: 
SITA/Martin Medňanský

missslovensko007.jpg

Foto: 
SITA/Martin Medňanský

missslovensko008.jpg

Foto: 
SITA/Martin Medňanský

missslovensko012.jpg

Foto: 
SITA/Martin Medňanský

Mohlo by vás zaujímať: Finalistky súťaže Miss Slovensko 2017 si zmerali sily na Kapverdách

Finálový večer súťaže Miss Slovensko 2017 sa uskutočnil 29. apríla v bratislavskej Inchebe odkiaľ sa vysielal priamy prenos TV JOJ. Miss Slovensko 2017 získala postup na Miss World 2017, Hyundai i30 novej generácie, exkluzívny byt pri Dunaji a mnoho ďalších zaujímavých cien.

- - Inzercia - -