Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Moderátorka Vera Wisterová: Slovenky by si mali viac veriť!

máj 03, 2017 - 15:59
Známa moderátorka Vera Wisterová bude opäť po niekoľkých rokoch moderovať slávnostný galavečer Slovenka roka. Pre Slovenku prezradila, čo si myslí o slovenských ženách.

Už 4. júna sa diváci dozvedia mená víťaziek prestížneho ocenenia Slovenka roka. Galavečer bude tento rok moderovať nevšedná dvojica Štefan Skrúcaný a Vera Wisterová. Moderátorka sa tejto úlohy zhostí už po druhý raz. "Počas prvého nakrúcania upútaviek bola obrovská zima a preto som sa snažila to mať čo najrýchlejšie za sebou. Režisér mi povedal, že som držiteľka rekordu v rýchlosti rozprávania," so smiechom si spomína. "Našťastie, dnes nie je taká zima ako pred štyrmi rokmi," pokračuje sympatická moderátorka. 

Prečítajte si tiež: Slovenka roka 2017: Nočné nakrúcanie televíznych upútavok

nocnedokrutky016.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ženy by si mali veriť

Vera je známa cestovateľka a za svoj život už stihla navštíviť  niekoľko desiatok exotických krajín, kde sa stretla s rôznymi kultúrami a rôznymi ženami. "Slovenky si vôbec neveria. Máme dosť poddimenzované sebavedomie, pritom máme byť na či hrdé. Toto je nám chybne vštepované už od malička. Sme málo asertívne v porovnaní so ženami so zahraničných krajín," hovorí o svojich skúsenostiach. 

Viac sa dozviete vo videu

Vera Wisterová bude moderovať galavečer SLOVENKA ROKA 2017

Autor: 
Milan Kulifaj

- - Inzercia - -