Dnes je štvrtok, 20.jún 2019, meniny má: Valéria
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

VIP Club Slovenka v nádhernom prostredí na Donovaloch! (VIDEO)

máj 11, 2017 - 16:16
Úspešné a šikovné nominantky prestížnej ankety Slovenka roka sa opäť stretli v inšpiratívnom prostredí na slnkom zaliatych Donovaloch.

Blížiacemu sa letu, zdraviu, ženskej kráse, autám i bankovníctvu patrilo posledné stretnutie VIP Clubu Slovenka. Stretnutie úspešných členiek sa opäť nieslo v duchu pozitívnej energie a výbornej nálady. Luxusné priestory hotela Residence Hotel & Club**** na Donovaloch, inšpiratívne prednášky a dobré jedlo sa postarali o skvelú atmosféru, ktorú si užili všetky prítomné dámy.

Chválou nešetrila ani autorka celého projektu, riaditeľka vydavateľstva Star production Mária Reháková"Teší ma to s akou radosťou sem chodia všetky naše členky. Opäť sme sa stretli na strednom Slovensku, kde sme sa zvítali s dámami, ktoré sme dlhšie nevideli." 

 

vipclub079.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub097.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prítomné dámy si vychutnali inšpiratívne prednášky o novinkách automobilky MERCEDES-BENZ od marketingovej manažérky Ingrid Janečkovej, o spoločnosti Pierre Fabre a dermokozmetike Avène od Nory Morávkovej, vinárstve Vinidi, ďalej prednášku od spoločnosti ISCARE - Social Freezing o biologických hodinách budúcnosti a prednášku o prémiovom bankovníctve od Tatrabanky.

vipclub043.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub059.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub061.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub056.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub054.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Okrem prednášok si dámy užili i krst novej knihy Tieň pochybností od spisovateľky Adriany Macháčovej, ktorý sa symbolicky krstil minerálnou vodou Brusnianka. Krstili ju riaditeľka hotela Veronika Šiklová, riaditeľ kúpeľov Brusno Štefan Hrčka a uznávaný herec a umelecký riaditeľ Divadla Nová scéna Karol Čálik

vipclub065.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub066.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Spisovateľka Adriana Macháčová o novej knihe

Autor: 
Milan Kulifaj

Herec Karol Čálik o ženách

Autor: 
Milan Kulifaj

Dámy si okrem oficálnej časti užili i hudobné vystúpenie speváka Samuela Lorinčíka. Doprali si i relaxačné masáže v hoteli, skrášlili sa v kozmetickom kútiku Krasotika či si vyskúšali jazdu na nových modeloch aut Mercedes-Benz. 

vipclub004.jpg

Foto: 
Ramon Leško

vipclub108.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Riaditeľka hotela Residence Hotel & Club**** Veronika Šiklová

Autor: 
Milan Kulifaj

Ďakujeme stálym partnerom! 

Viac fotografii nájdete v našej galérii 

- - Inzercia - -