Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mestské centrá voľného času ponúkajú rozmanité letné tábory pre deti

máj 12, 2017 - 11:51
Leto sa síce blíži pomaly, ale deti si už môžu vybrať z ponuky letných táborov mestských centier voľného času (CVČ). Tie si aj tento rok pripravili širokú škálu zaujímavých aktivít, táborov či výletov. Letné tábory sú veľmi obľúbené, preto by rodičia nemali zabudnúť na to, že voľné miesta sa obsadzujú pomerne rýchlo.

Shutterstock/ilustračné foto

Letné tábory ponúka 5 centier voľného času, ktorých zriaďovateľom je hlavné mesto. Tohtoročnou novinkou je jednoznačne tábor s názvom Putovanie po stopách Márie Terézie, ktorý organizuje CVČ Gessayova. Tábor je zameraný práve na 300. výročie jej narodenia. Zaujímavým je bezpochyby aj program tábora CVČ Štefánikova so zameraním na točenie krátkych filmov či Ninja akadémia pre deti, ktorú ponúka CVČ Pekníkova.

Letný tábor z ponuky CVČ Kulíškova je viac orientovaný na zahraničie a ponúka rôzne fakultatívne a poznávacie výlety do Rakúska. CVČ Hlinická má v ponuke okrem športových a tanečných aktivít aj keramiku. Medzi obľúbené letné tábory pre deti už tradične patria tábory zamerané na divadlo, umenie, počítače, grafiku  či na kúpanie, turistiku a rôzne výlety.

Kompletný prehľad letných táborov CVČ je v prílohe, kde nájdete aj kontaktné údaje na jednotlivé centrá voľného času.

 

- - Inzercia - -