Dnes je pondelok, 22.apríl 2019, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Moderátorka Diana Hágerová sa neštíti ničoho: Dobrovoľne zbiera odpadky!

máj 16, 2017 - 13:42
Príťažlivá kráska z televíznych obrazoviek Diana Hágerová je nielen známa svojím 5-ročným vzťahom s moderátorom Romanom Juraškom, ale aj pozitívnym vzťahom k prírode. Pôvodom dedinské dievča separuje odpad a nebráni sa ani odpratať odpadky po ľuďoch, ktorí tak neurobili.

„Keď ideme s Romankom na vychádzku do lesa alebo do prírody a vidíme pár metrov od koša porozhadzované smeti, pozbierame ich. Je smutné, že ľudia nemajú v sebe zakorenené, že o svoje okolie by sa mali starať,“ hovorí sympatická blondínka, ktorej osud našej planéty nie je ukradnutý.

Diana pochádza z dediny, kde je zvykom pestovať domáce plodiny a kompostovať. Počas života v meste preto najradšej vyhľadáva  trhy, kde si kupuje potraviny priamo od pestovateľov. Ekológia jej nie je cudzia, aj preto je tou správnou osobou, ktorá bude moderovať štvrtý ročník ekologického trhoviska Eco Village. Zelené trhovisko rozkvitne na Plynárenskej ulici v Bratislave vo štvrtok 18. mája. Tu sa každý návštevník môže dozvedieť viac o ekologickej domácej kozmetike, výrobe ekologických kefiek, trvalo udržateľnej móde, ale rovnako si pochutiť na domácich špecialitách a kúpiť si potraviny s prívlastkom bio.

Prečítajte si tiež: Detskí herci, ktorí sa zmenili na nepoznanie: Zo sestier Olsenových ide strach

Mohlo by vás zaujímať: Herec Majo Labuda: Odmietol ísť do naha a musel odísť z divadla!

Dianu Hágerovú môžete stretnúť na Eco Village od 11.00 hod, zelené trhovisko bude otvorené do 18.00 hod a už teraz sľubuje okrem desiatky predajných stánkov aj bohatý sprievodný program. Odniesť si môžete vlastne namaľovanú eko tašku a zapojiť sa do hry o bicykel! Viac info na www.ecovillage.sk

- - Inzercia - -