Dnes je piatok, 05.jún 2020, meniny má: Laura
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andrej Kiska s manželkou Martinou v Tatrách: Tehotenské bruško jej pristane

máj 17, 2017 - 14:45
Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska prekypuje šťastím. Už onedlho bude totiž päťnásobným otcom. Pozrite sa ako prvej dáme pristane tehotenstvo.

Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska už onedlho bude päťnásobným otcom. Práve teraz trávi čas i so svojou manželkou v Tatrách. "Veľa sme hovorili o deťoch a o rodine. Veľa sme sa nasmiali. S manželkou Martinou sme v Tatrách veľmi radi privítali prezidenta Gruzínska s manželkou.  Výlet na Lomnický štít sme museli pre zlé počasie zrušiť, ale hosťom som ukázal krásnu historickú Levoču, aj Spišskú Sobotu a Poprad," napísal Andrej Kiska k príspevku na sociálnej sieti Facebook. 

Prečítajte si tiež: Lucia Hablovičová: Už nepodlieham názorom ľudí, žijem šťastnejšie a slobodnejšie

Pohlavie bábätka neprezradili 

Prezidentský pár dlho túto šťastnú novinu držal v tajnosti. Možno len častejšie cesty prezidenta na východ mohli naznačovať, že majú veľké rodinné tajomstvo. Krátko pred Veľkou nocou sa Andrej Kiska pochválil krásnou správou, že sa v auguste stane už päťnásobným otcom. Pohlavie bábútka si však zatiaľ nechali pre seba. "Dieťa je dar. Obaja sme sa veľmi tešili, keď sme zistili, že budeme mať malé bábätko. Samozrejme, vieme veľmi dávno, že budeme mať v lete nového člena rodiny, a poviem vám, že najťažšie bolo sa o tú radosť nepodeliť. Hovorili sme o ďalšom dieťati s manželkou často, ale na záver je to o pocitoch a rozhodnutí budúcej mamičky," povedal prezident v nedávnom rozhovore pre časopis Slovenka

- - Inzercia - -