Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Selena Gomez v novej pesničke stráca hlavu kvôli láske. Máme tu nový letný hit?

máj 19, 2017 - 09:55
Selena Gomez vydala prvý singel z druhého pripravovaného albumu - Bad Liar. Fanúšikom sľúbuje, že album bude úplne iný ako všetko čo doteraz vytvorila. Podarí sa jej to?

Po úspešnom albume REVIVAL mladá americká speváčka pripravuje pomerne skoro hneď ďalší album. Na internete kolujú rôzne nepotvrdené informácie o názve tejto štúdiovky. Napr. Love Story alebo SG2. Najnovšie si Selena pre svojich priaznivcov pripravila malú ochutnávku skladbou Bad Liar, ktorá by mala byť venovaná jej aktuálnemu priateľovi The Weekend-ovi. Jeden z neoverených zdrojov dokonca vraví o spolupráci s Nicki Minaj.

Nakrútila aj videoklip 

Selena nelenila a so singlom  zverejnila aj nové video. Bohužiaľ, spravila tak zatiaľ iba na Spotify. Vo videoklipe ukazuje svoju nevinnú ženskú krásu, jednoduchosť a zmyselnosť, ktorá mladej speváčke rozhodne nechýba! Svojich fanúšikov o príchode novej hudby pravidelne informuje prostredníctvom svojho Instagramu - asi netreba spomínať, že táto mladá bývalá  Disney hviezdička je na tejto sociálnej sieti najsledovanejším človekom vôbec.

Prečítajte si tiež: Filmový festival v Cannes: Uma Thurman za bohyňu, Bella Hadid sa odhalila až príliš

Stále sa zlepšuje 

Momentálne sa Selena pripravuje na vystúpenie na tohtoročných Billboard Awards, kde by mala horúca novinka Bad Liar zaznieť prvýkrát naživo. Selena otvorene priznala, že táto pieseň bola jedna z prvých, ktoré nahrala hneď, ako prišla z liečenia, na ktorom bola kvôli stavom úzkosti. Niektorí neprajníci vravia, že pieseň je nudná, nerytmická a tuctová. Iní vravia, že Selena iba dokazuje, že je stále lepšia a lepšia.

 Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Marta Kubišová tento rok ukončí kariéru

Pripravovaný album by mal uzrieť svetlo sveta už koncom jesene. Príchod prvej piesne v máji je preto tak trocha skorý, no svieža letná hudba nemôže byť predsa nikdy na škodu.

 

Selena Gomez - Bad Liar (Audio)

Autor: 
Youtube

Benedikt Slamka

- - Inzercia - -