Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Svadobné šaty ako zo sna: Nevesty už nemusia hľadať róby v zahraničí!

máj 23, 2017 - 09:40
Máj, lásky čas, je ako stvorený na najdôležitejší deň v živote všetkých neviest. Už dávno sa nenosia tortové sukne so zatrhnutými okrajmi a chýbajúcimi korálikmi. Romantické svadobné šaty zo salónu Wedding Avenue sú jedinečné svojím exkluzívnym prevedením a svetovou kvalitou. Sympatická majiteľka salónu Veronika pomáha premieňať tie najtajnejšie sny neviest na skutočnosť.

Na Slovensku patríte medzi najlepšie svadobné salóny, ktoré sa pýšia množstvom spokojných zákazníčok. Išlo to samo alebo je za tým kopec námahy?

Svadobný salón mám už sedem rokov a musím sa priznať, že to bola náročná cesta. Prvé tri roky si salón budoval meno a základňu spokojných neviest. Postupne sme sa dostávali do väčšieho povedomia ľudí a teraz sme otvorili už druhú pobočku v Trenčíne. Nezaspali sme na vavrínoch a taktiež sme sa stali spoluorganizátorom svadobnej výstavy Perfect Wedding. Benefit nášho salónu je najmä v individuálnom prístupe.

Chcem, aby sa nevesty u nás cítili ako doma.  Samozrejme, veľký dôraz kladiem na kvalitu samotných šiat. Sledujem svetové trendy a modely chodím osobne vyberať do Barcelony. Šaty požičiavame len štyrikrát, aby ich nevesta mala v čo najlepšom stave. Je to krásna práca, ale náročná. Svadba je pre mnohé ženy najdôležitejší deň v živote a výber svadobnej róby je nosnou časťou tohto jedinečného dňa.

Prečítajte si tiež: Festival v Cannes pokračuje: Pozrite si top 10 outfitov!

svadba007.jpg

Foto: 
Ramon Leško

svadba006.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ktorú časť na svojej práci máte najradšej?

Najviac sa teším z toho, keď mi zákazníčka pošle fotografie zo svadby. Vtedy ju vidím krásne upravenú ako žiari v našich šatách. Veľmi ma teší i to ako sa mi nevesty po svadbe poďakujú za to, ako sa u nás príjemne cítili a neskôr prídu do salónu s kamarátkou, ktorá sa bude vydávať.

svadba011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

svadba010.jpg

Foto: 
Ramon Leško

svadba008.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Za tie roky čo sa pohybujete vo svete svadobných šiat ste si určite všimli aký vkus majú Slovenky...

Prvé štyri roky od nášho založenia boli nevesty veľmi konzervatívne a báli sa experimentovať. Teraz je to presne naopak. Neboja sa výraznejších strihov a netypických materiálov. Kedysi sa nevesty striktne držali snehobielej farby, no dnes si zamilovali púdrovo ružovú či prírodné odtiene bielej. Na Slovensku sme jeden z mála salónov, ktorí naozaj prinášajú tie najnovšie svetové trendy z predvádzacích mól.

svadba001.jpg

Foto: 
Ramon Leško

svadba003.jpg

Foto: 
Ramon Leško

svadba002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Aká je vaša najlepšia rada pre nevesty?

Nestresovať a užiť si to čo najviac :) 

Pripravila MICHAELA HOLLÁ

Svadobné šaty: Salón Wedding Avenue

Modelka: Petra Pšenčíková

Mejkap a vlasy: Denisa Hvorková

Foto: Ramon Leško

Ďakujeme reštaurácii Hradná hviezda 

- - Inzercia - -