Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásna speváčka Kristína dokazuje, že okrem peknej tváričky má aj srdce!

máj 30, 2017 - 14:25
Speváčka preslávená hitom Horehronie a účasťou v Eurovízii čoskoro predstaví svoj štvrtý sólový album. Svojim fanúšikom deň za dnom posiela malé ochutnávky v podobe piesní. Zverejnila už aj titulnú pieseň.

„Na túto chvíľu som sa tak tešila. ❤ Môj nový album Mať srdce je na svete... úžasný pocit!“ Napísala speváčka na svoj Facebook a vzápätí spustila na svojom oficiálnom webe predpredaj. Mať srdce (2017) je už v poradí štvrtý štúdiový album rodáčky zo Svidníka.  Ako vždy doteraz aj na tomto dvoj-CD-čku spolupracovala s textárom Kamilom Peterajom a producentom M. Kavuličom.

Prečítajte si stiež: Svadba krásnej modelky z Victoria´s Secret a it-čkára!

Niečo málo si môžete vypočuť hneď teraz!

Kristína Pelákova sa na predstavenie albumu teší asi najviac. Asi aj preto deň čo deň na svoj profil pridáva jednu novú skladbu za druhou. Do dnešného dňa si môžete vypočuť skladby Daj Mi, Ahoj, ale aj pilotný singel celého albumu Mať srdce. Všetky tri videá k piesňami sú sprevádzané fotkami nafotenými k novému albumu. Kristína na nich vyzerá nádherne, hoc miestami jej na prirodzenej kráse odoberá retuš, ktorá v jej mladom veku pôsobí občas zbytočne.

Mohlo by vás zaujímať: Lucia Forman Habancová otvorene o svojom živote: Nenadávam na osud, vážim si každý deň

Aj „staré“ dobré hity!

Deluxe verzia albumu pozostáva z dvoch CD-čiek.  V prvom nechýbajú všetky najväčšie hity speváčky. Nechýba ani skladba s Robom Grigorovom, ale aj Na bieleho koňa alebo hit minulého leta Si pre mňa best.  Na druhom CD nájdete desať nových skladieb, z ktorých sme už tri mali možnosť počuť. Ostatné ostávajú do štvrtka (1.6.2017­­).  Speváčka tak otvára ďalšiu úspešnú kapitolu svojej kariéry. Po jej poslednom albume Na slnečnej strane sveta nasledovalo Horehronie tour, ktoré musela kvôli obrovskému záujmu, zopakovať. Na oficiálne predstavenie speváčkinej novinky sa už veľmi tešíme.

AUTOR: Benedikt Slamka 

Kristína - Daj mi

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -