Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Deň detí v Bratislave: V Rači si užijete cirkus i bubnovanie!

jún 01, 2017 - 07:00
Nadchádzajúci víkend sa v bratislavskej mestskej časti Rača uskutoční podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Ako informuje oficiálna internetová stránka mestskej časti, Deň detí sa začne v sobotu 3. júna o 11:00 v amfiteátri v Knižkovej doline.

Návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenia nového cirkusu Cirkul'art, ktorý je medzinárodnou prehliadkou kreatívnych a žánrovo pestrých umeleckých produkcií so zameraním na súčasné divadlo a moderný cirkus. Podujatie tiež prinesie detský tanečný súbor Country Mostík, kynologické ukážky a výcvik psov, tvorivé dielne nielen pre deti, ale aj rodičov, školu bubnovania či chodenia na chodúľoch, ukážky prvej pomoci, maľovanie hennou na rôzne časti tela, vozenie na poníkoch či nafukovacie atrakcie ako trampolíny alebo skákacie hrady. Chýbať nebudú ani stánky s občerstvením, cukrová vata, balóny či pukance.

Deti aj rodičia si navyše budú môcť posedieť v novootvorenom bufete v amfiteátri a využiť možnosť spoločného opekania na ohnisku nad bufetom. Drevo na opekanie mestská časť pripraví, špekáčiky a slaninku si budú môcť zakúpiť v bufete alebo si priniesť vlastné. Bufet bude otvorený do 22:00.

- - Inzercia - -