Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Moderátorka Vera Wisterová: Nič nenahradí detské objatie!

jún 02, 2017 - 09:46
Rozvádzajúca sa moderátorka nemá v súkromí na ružiach ustlané, no silu a najväčšiu radosť jej dávajú synovia Harlow a Theo. Na „obraz“ sa nehrnie, no vychutnáva si moderovanie prestížnych podujatí, ako je aj exkluzívna anketa Slovenka roka.

Správy o tom, že sa ide sympatická ryšavka rozvádzať, prekvapili mnohých. Jej manželstvo s  americko-izraelským manželom Jeremym Hulshom sa pomaly, ale isto chýli ku koncu. Žiadosť o rozvod už leží na súde, no „papierovačkami“ sa nič nekončí, moderátorka sa musí pripraviť na ťažký rozvodový boj a doťahovanie sa o deti. Tým sa moderátorka, ktorú od narodenia synov vídať na obrazovkách menej, snaží venovať maximum svojho času. „V tomto období ma najčastejšie stretnete na detských ihriskách. Starám sa o synov, tí sú pre mňa priorita číslo jeden. Popritom moderujem občas v rádiu a som rada, keď môžem byť z času na čas súčasťou veľkolepých projektov, medzi ktoré galavečer Slovenka roka určite patrí,“ povedala nám Vera, pre ktorú sú Harlow a Theo stredom vesmíru. Pri nevyspytateľnom manželovi je Vera v neustálom strehu. Pred časom sa mala dokonca Jeremyho mama zamknúť s vnukmi v hotelovej izbe a odmietla Vere Harlowa a Thea vydať.

Prečítajte si tiež: Moderátor galavečera Slovenka roka Štefan Skrúcaný: Ženám patrí môj obdiv

Láska ako liek na všetko

Moderátorka, ktorá rozvod s cudzincom zvažovala už dlhšie, údajne od minulého roka randí s bratom herečky Kristíny Svarinskej, Michalom. Tento fakt však hrá ťahaniciam o deti do karát. Úsmev z tváre jej však neschádza. „Pre každú ženu sú deti tou najväčšou satisfakciou. Na jednej strane sú pracovné úspechy super, ale nič nenahradí objatie od dieťaťa,“ myslí si Vera, ktorá zatiaľ veľký návrat na televízne obrazovky kvôli svojim chlapcom neplánuje.

Mohlo by vás zaujímať: RANDE S HERCOM MILOM KRÁĽOM: Mám svoj svet aj svoju hlavu

„Všetko závisí od okolností, ale zatiaľ sa do ničoho veľkého nehrniem, o to viac si vychutnávam takéto jednorazové príležitosti, akou je aj moderovanie prestížneho večera Slovenka roka,“ hovorí sympatická ryšavka, ktorá sa hosťom prihovorí po boku Štefana Skrúcaného. „Teším sa na spoluprácu s ním, rovnako ako uvítam spoločnosť výnimočných Sloveniek, ktoré nestretávate každý deň. Pri nominantkách na Slovenku roka ide o skupinu mimoriadne výrazných, jedinečných a výnimočných žien, ktoré dosahujú veľké veci nielen v súkromnom, ale i pracovnom živote. To, ako dokážu skĺbiť všetky povinnosti, je naozaj obdivuhodné,“ tvrdí mama dvoch synov, ktorá oceňuje, že vďaka obľúbenej ankete dostávajú priestor aj ženy, ktoré sa nevenujú spoločensky najpríťažlivejším alebo najzaujímavejším témam, no dostanú možnosť zviditeľniť aktivity, do ktorých investujú maximum energie a zasvätili im celý život. „Vnímam Slovenku roka ako prestížnu udalosť, je obdivuhodné, že sa niečo takéto organizuje už niekoľko rokov na takejto vysokej úrovni. Je pre mňa cťou, že môžem byť medzi ženami, ktoré dosiahli v živote tak veľa,“ uzavrela moderátorka.