Dnes je sobota, 20.apríl 2019, meniny má: Marcel
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Herec Richard Gere: Baví ma starnutie a občas si i poplačem!

jún 04, 2017 - 08:46
Amerického herca Richarda Gereho baví starnúť. Napísal to v článku o sebe, svojich pocitoch a názoroch, ktorý v sobotu zverejnil britský denník The Guardian.

SITA/AP

„ Každý nádych je novou príležitosťou. Baví ma starnúť. Môj otec má 95 rokov a je stále nažive a ja by som ho rád napodobnil," napísal slávny herec. Rodičia sú preňho vzorom aj v inej záležitosti. Ako píše, ich manželstvo trvalo vyše 70 rokov. „To je ten druh manželstva, o ktoré som sa aj ja vždy usiloval, ale zatiaľ mi to nevyšlo," píše 67-ročný herec.

Prečítajte si tiež: Skupina Black Eyed Peas stratila jedinú ženu! Fergie sa rozhodla pre sólo kariéru...

Krach manželstva

Jeho manželstvo s modelkou Cindy Crawford, s ktorou sa vzali v roku 1991, vydržalo len štyri roky. Následné manželstvo s herečkou Carey Lowell bolo o niečo dlhšie, trvalo 14 rokov a skončilo sa rozvodom v októbri minulého roku.

Gere sa pre The Guardian zdôveril aj s tým, že si z času na čas poplače a ako píše, nehanbí sa za to. „Muži sú vychovávaní tak, aby neboli príliš citliví, ale ja si nemyslím, že je to tak správne. Pre mňa nie je problém si poplakať. Naposledy som plakal pred dvoma dňami, keď som rozmýšľal o tom, ako ľudia dokážu byť milí," napísal Richard Gere.

ZDROJ: SITA

- - Inzercia - -