Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Herečka Angelina Jolie si zaobstarala nové sídlo

jún 06, 2017 - 08:40
Americká herečka, režisérka a scenáristka Angelina Jolie sú kúpila sídlo legendárneho amerického filmára Cecila B. DeMilla v losangeleskom Los Feliz. Suma, ktorú umelkyňa za nehnuteľnosť zaplatila sa vyšplhala do horibilných výšok!

 Podľa informácií denníka Los Angeles Times si 42-ročná umelkyňa kúpila nehnuteľnosť za 24,5 milióna dolárov. Dom s rozlohu zhruba 1022 metrov štvorcových postavili v roku 1913 a má napríklad šesť spální, desať kúpeľní a štyri krby, z ktorých jeden sa nachádza v hlavnej spálni. Sídlo stojí na pozemku veľkom približne 81 árov, na ktorom sa nachádzajú aj okrasné záhrady, dom pre hostí, bazén s kaskádovými fontánami a pri ňom stojacim domom. Rezidencia má tiež výhľad na oceán.

DeMille, ktorý má na konte 70 nemých aj zvukových filmov, vrátane titulov Kleopatra (1934) či Najväčšie predstavenie na svete (1952), žil v dome zhruba 40 rokov do jeho smrti v roku 1959. Sídlo spravovala jeho rodina, ktorá ho v roku 1988 predala. Na trh sa dostalo znova v marci tohto roku.

Herečka sa v súčasnosti rozvádza s kolegom Bradom Pittom, s ktorým sa zosobášila v roku 2014. Dvojica má spolu šesť detí. Keď boli Pitt a Jolie spolu, vlastnili viacero nehnuteľností vrátane domov v Los Angeles, New Orleans, New Yorku, Španielsku a Francúzsku.

- - Inzercia - -