Dnes je pondelok, 03.august 2020, meniny má: Jerguš
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Svadba Banášovej za dverami: Vieme, aké šaty si oblečie!

jún 06, 2017 - 12:55
Známa moderátorka ADELA BANÁŠOVÁ už o niekoľko dní povie „áno“ snúbencovi Viktorovi Vinczemu. Všetkých zaujíma, ako bude štíhla blondínka na svojej svadbe vyzerať. Slovenka zisťovala, ako jej svadobné šaty vznikali i aký bude výsledný efekt.

Do veľkolepej svadby šoubiznisového páru ostáva už len niekoľko dní. Dvojica zaľúbencov zariaďuje posledné detaily veľkého dňa a na „pretrase“ sú momentálne Adeline šaty, v ktorých vykročí pred oltár. Kým nevestin budúci manžel, moderátor spravodajstva má oblek vybratý už nejaký čas, Adelina róba je v procese prípravy.

Návrhárka Michaela Ľuptáková, ktorá vychytenej moderátorke šije šaty takmer na každú príležitosť, použila exkluzívne materiály. Medzi nimi aj kvalitnú francúzsku čipku, ktorá nebola lacnou záležitosťou a jej cena sa na trhu pohybuje v rozpätí niekoľkých stovák. A ako prebiehal samotný výber šiat budúcej nevesty?

„Adela mala predstavu, ako sa chce v šatách cítiť. Konkrétnu formu sme kreslili krok za krokom, zohľadňovali sme možnosti materiálov. Chcela niečo iné, ako robíme obvykle. Svadobné šaty sú pre každú ženu niečo špeciálne, a pre mňa boli veľkou výzvou,“
vysvetľuje uznávaná návrhárka, ktorá sa vždy snaží pre nositeľku nájsť to pravé orechové.

Poznávacie znamenie? Vždy si dáva extrémne záležať, aby šaty nielen vyzerali, ale aj sedeli. „Aj teraz na nich pracujem a tak si ich tu v ateliéri pestujem,“ vysvetlila nám dizajnérka.

Ako z rozprávky

 „Každý týždeň sa s Adelou stretávame, aby sme sa spolu uistili, že postupujeme správnym smerom,“ vysvetlila Adelina dvorná návrhárka. A ako bude vyzerať očakávaná svadobná róba vo finále? „Šaty budú rafinovane vrstvené. Prvá vrstva bude z telovoružového hodvábu, a celá róba bude pôsobiť svetlo, takmer bielo. Vrchná vrstva bude z priesvitného hodvábneho mušelínu, pod ktorým bude rafinovaná čipka. Svadobné šaty budú maximálne éterické, dievčenské, miestami až antické – rozviate. Tradičné, a predsa netradičné,“ prezradila Slovenke s úsmevom sympatická módna dizajnérka. Naša najobľúbenejšia moderátorka tak bude počas obradu a „oficiálnej časti“ pôsobiť naozaj ako z rozprávky. „Najradšej by som bola, keby som sa nemusela prezliekať, ale po polnoci sa asi pôjdem prezliecť. Uvidím,“ načrtla Adela, ktorej návrhárka chystá aj menej pompézny model, v ktorom sa bude dať odviazať a uvoľniť. „Chcela by som, aby sa v nich dalo tancovať. Chcem sa na svadbe baviť a neriešiť, čo mám na sebe,“ vysvetlila Adela Banášová, ktorej Michaela Ľuptáková vytvára aj model, v ktorom si bude môcť nevesta užiť aj tanečný parket. Podľa návrhárkiných slov majú byť šaty číslo dva svetlomodré a elastické. „Budú z elastického úpletu, so širšou sukňou“ povedala nám na margo druhých šiat dizajnérka. Ostrieľaná moderátorka chce byť vo svoj veľký deň pripravená na sto percent a byť dokonalou hviezdou večera, ako sa na správnu nevestu patrí.

Sympatický pár si povie áno už túto sobotu v kaštieli v Tomášove. Mimochodom, len prenájom priestorov tu stojí tisíc eur, za vyzdobený veľkokapacitný stan počas letnej sezóny zaplatíte 3 500 eur. Ak by vás však zaujímalo, aké dobroty sa budú podávať na svadobnom stole, sklameme vás. „Svadobné menu je tajomstvom, podobne ako program,“ prezradil zdroj blízky moderátorke.„Nemáme žiadne špeciálne predstavy. Chceme, aby bola hlavne pohoda a aby sa ľudia dobre cítili,“ priblížila Adela deň D.

 Dvojnásobné svadobné zvony

 Na rovnakom mieste, dokonca v ten istý mesiac, sa vezmú aj ďalší nemenej známi Slováci. Ivana Surovcová, ktorá tvorí pár s úspešným hokejistom Mariánom Gáboríkom, vo februári na Kube tiež prikývla na žiadosť o ruku. Sexi tanečnica v minulosti randila s milionárskym dedičom Tomášom Chrenekom a hercom Filipom Tůmom, no životnú lásku našla až v profesionálnom hokejistovi a hviezde NHL Mariánovi Gáboríkovi. Áno si však nepovedia ani v Ivaninej rodnej Nitre či Bratislave, ale práve na identickom mieste ako Adela a Viktor. Kaštieľ v Tomášove tak bude hostiť dve prominentné dvojice v rovnaký mesiac! Krásna tanečnica a podnikateľka za veľkou mlákou už stihla aj okázalú rozlúčku so slobodou. Na sociálnej sieti sa objavili fotografie Surovcovej v bielych šatách s korunkou na hlave a šerpou prezrádzajúcou, že čoskoro sa zmení na vydatú pani. Počas júna sa tak neďaleko Bratislavy budú konať hneď dve prominentné svadby a my môžeme len tipovať, ktorá Slovenka bude za väčšiu hviezdu!

 

- - Inzercia - -