Dnes je pondelok, 17.december 2018, meniny má: Kornélia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Generálny riaditeľ Pierre Fabre Dermo-Cosmétique: Ženy to majú v živote ťažšie ako muži

jún 12, 2017 - 11:39
Na čele prosperujúceho farmaceutického koncernu PierreFabre Dermo-Cosmétique pre ČR a SR stojí generálny riaditeľ Roman Dušil, ktorý ho úspešne vedie už niekoľko rokov. Teraz sa mu podaril ďalší obrovský úspech, pretože bude viesť i divíziu liekov. S pánom Dušilom sme sa stretli na prestížnom podujatí Slovenka roka 2017, ktoré zanietene podporuje i úspešná spoločnosť.

 Nedávno ste prijali ponuku, aby ste okrem dermokozmetiky zastupovali i divíziu liekov. Čo vás motivovalo k tomu, aby ste prevzali zodpovednosť aj nad touto divíziou?

Samozrejme je to výborná ponuka pre môj kariérny rozvoj. Bolo to prirodzené i kvôli tomu, že existuje prepojenie medzi Pierre Fabre Dermo-Cosmétique a Pierre Fabre Medicament. Práve táto divízia prináša skutočné riešenie v liečbe pre slovenských pacientov. Synergicky im môžeme ponúknuť i naše dermo-produkty, ktoré im pomôžu v rýchlom uzdravení.

Nedávno ste sa zúčastnili konferencie vo francúzskom Toulouse, kde ste preberali nové trendy a stratégie spoločnosti na rok 2017. Môžete aspoň niečo prezradiť?

Zatiaľ sú len v našej internej „kuchyni“, ale môžem vám prisľúbiť, že budete nadšení. Pripravujeme nové produkty, ktoré by mohli ďalšie zákazníčky a pacientky na slovenskom trhu. Pierre Farbe podporuje prestížne podujatie Slovenka roka už niekoľko rokov.

Prečo ste sa tak rozhodli?

 Pre mňa je Slovenka roka skvelou udalosťou. Vždy sa rád zúčastňujem samotného galavečera. Pierre Fabre Dermo-Cosmétique má klientky najmä ženy, preto sa skvelo prepájame s tak úspešnou anketou. Je pre nás veľkou cťou byť partnerom Slovenky roka i tento rok.

Roman Dušil

- - Inzercia - -