Dnes je streda, 14.november 2018, meniny má: Irma
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenka sa opäť vybrala medzi svojich čitateľov!

jún 22, 2017 - 23:50
Ako je už zvykom, aj tento rok sa obľúbený týždenník Slovenka vybral za svojimi čitateľmi do ulíc nášho hlavného mesta. Členovia redakcie v spoločnosti zaujímavých hostí strávili popoludnie plné zábavy a výbornej atmosféry.

Redakcia Slovenky si pripravila zaujímavý program, ktorým prítomných sprevádzal moderátor a zabávač Richard Vrablec. S čitateľmi týždenníka Slovenka bola celé slnečné popoludnie v kontakte riaditeľka vydavateľstva STAR production Mária Reháková.

re.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Riaditeľka vydavateľstva STAR production Mária Reháková

Diváci na námestí si mali možnosť zasúťažiť a taktiež pozrieť tanečné vystúpenia v podaní malých tanečníkov z tanečnej akadémie Dansovia Petra Modrovského. Okrem oku lahodiacim rytmom latinsko-amerických tancov si organizátori pripravili aj spevácke čísla. Na pódiu vystúpil obľúbený spevák Robo Opatovský, speváčka a nominantka v ankete Slovenka roka 2017 Sima Martausová, spevák s úžasným hlasom Samuel Lorinčík, talentovaná víťazka muzikálového festivalu v Brusne Kristína Vrecková, energická Jana Filová či Martin Vetrák.

slovenk.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Moderátor Richard Vrablec v spoločnosti tanečníkov z tanečnej akadémie Dansovia

robc.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Spevák Robo Opatovský

marta.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Speváčka Sima Martausová

oni.jpg

Foto: 
Ramon Leško
Na fotografii zľava Samuel Lorinčík, Jana Filová, Ján Kubiš, Kristína Vrecková, Martin Vetrák

Prekvapením slnečného popoludnia bola aj módna prehliadka. Oblečenie značky KIK, ktorá je hlavným partnerom podujatia, predviedli samotné redaktorky týždenníka Slovenka, pričom na javisku nechýbala ani riaditeľka vydavateľstva STAR production Mária Reháková.

my_styri.jpg

Foto: 
Ramon Leško

SLOVENKA sa na vás teší opäť 5. júla 2017 v Nitre! 

- - Inzercia - -