Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Romantické šperky inšpirované bohyňou lásky

jún 28, 2017 - 11:51
Leto je ideálne obdobie pre zamilované páry, ktoré si vychutnávajú nekončiacu romantiku a nezabudnuteľné výlety. Najkrajšie letné chvíle perfektne doplnia šperky inšpirované samotnou bohyňou lásky, Aphrodité. S novou kolekciou od renomovaného klenotníctva ALO diamonds prežijete atmosféru letnej lásky a nádherných stredomorských zákutí.

Kolekcia Aphrodité je rovnako ako jej menovkyňa nežná a ženská. Šperky sú v tvare písmen gréckej abecedy, vďaka čomu dostali nádych originality, no zároveň oplývajú eleganciou a štýlom. Bohyňa lásky a krásy sa odjakživa spája s morskou penou, z ktorej sa zrodila, preto je aj nová kolekcia posiata vlnou jemných drahokamov. Očarujúce kúsky tak dostali nádych prímorských krajín. 

Nová kolekcia šperkov je dostupná v bielom, žltom i trendy ružovom zlate. Prstene a prívesky sú osadené precízne vybrúsenými bielymi diamantmi. Kúsky plné fantázie sa výborne hodia k sebavedomým ženám, ktoré v sebe ukrývajú poetickú dušu a zároveň vedia oceniť kvalitu a umelecké spracovanie.

Unikátna kolekcia šperkov je doslova predurčená na to, aby ladila k slávnostným večerným outfitom, ktoré sa nesú v elegantnom a noblesnom duchu. Skvelo sa budú kombinovať aj s letnými, rozviatymi šatami. Zároveň ich však môžete nosiť aj počas bežných dní k minimalistickým lookom, kde sa budú šperky krásne vynímať.

Viac informácií o kolekciách a šperkoch nájdete na  www.alo.sk

- - Inzercia - -