Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vaša bielizeň ešte nikdy nevoňala tak skvelo!

jún 30, 2017 - 11:09
Vaša bielizeň ešte nikdy nevoňala tak skvelo! V letných mesiacoch túžime po čerstvej a voňavej bielizni viac ako inokedy. S novinkou Coccolino Intense, parfumovanými perličkami, budete o intenzite vône rozhodovať len vy sami! Cíťte sa v lete spokojne a čisto s Coccolino Intense.

Milujete vôňu čerstvo vypratej bielizne? Predstavte si, že si práve túto vôňu môžete vychutnávať ešte dlhšie a intenzívnejšie ako doteraz. Coccolino Intense, parfumované perličky, prichádzajú na trh v dvoch variantoch – Fresh Sky pre sviežu a ľahkú vôňu a Fuchsia Passion pre vášnivých milovníkov kvetinovej vône. Je to jednoduché!

Ak pridáte perličiek viac, vaša bielizeň bude voňať dlho a intenzívnejšie. Ak preferujete jemnú vôňu, jednoducho pridajte perličiek menej. Napokon, explózia oboch vôní vás očarí hneď na začiatku a vy sa nebudete môcť nabažiť pocitu, ako krásne vaša bielizeň rozvoniava a rozvoniava. Perličky sú vhodné pre všetky typy bielizne, a to aj tie, na ktoré sa neodporúča používať klasickú aviváž. Avšak, v kombinácii s avivážou Coccolino dodajú parfumované perličky Coccolino Intense vašej bielizni mäkkosť a vzdušnosť. Nechajte sa uniesť novinkou, ktorá vás očarí už pri prvom nádychu! Kúpite za odporúčanú cenu 6,29 Eur.

- - Inzercia - -