Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Marika Gombitová: Prípravy na jediný tohtoročný koncert v plnom prúde!

júl 09, 2017 - 22:06
Marika Gombítová si pre svojich fanúšikov pripravila prekvapenie v podobe jediného tohtoročného koncertu. Ten sa bude konať v Prahe a odznejú na ňom výhradne jej autorské skladby, čo zaručuje výnimočnosť tohto večera.

Legendárna Marika Gombitová privíta na svojom jedinom tohtoročnom koncerte ďaľších hostí – slovenské hviezdy Celeste Buckinngham a Adama Ďuricu. V pražskej Tipsport Aréne 2. decembra 2017 vystúpia spoločne s českými spevákmi Adamom Mišíkom a Martinom Chodúrom, ktorí kráľovnú slovenského popu obdivujú a uznávajú jako jednu z najlepších umelkýň našej doby.

Marika Gombitová počas neopakovateľnej show zaspieva svoje najslávnejšie hity, ktoré sama napísala. Vo vianočne ladenom programe plnom vizuálnych efektov Marika Gombitová privíta významných hostí českej a slovenskej hudobnej tvorby, ktorých svojou hudbou inšpirovala. Informáciu o ďaľších hviezdnych hosťoch oznámime čoskoro.

„Je mi cťou byť súčasťou tohto krásného projektu,“ vyznala se Celeste Buckingham. „K hudbe Mariky Gombitovej mám srdečný vzťah. Pre mňa je to jedna z najinšpiratívnejších umelkýň v Česko-Slovensku. Veľmi sa teším na stretnutie na jednom pódiu a dúfam, že sa moja interpretácia Marikinej pesničky bude páčiť tak divákom , ako i Marike“ dodala finalistka druhej série česko-slovenskej Superstar.

„Som rád, že môžem spievať legendárne pesničky ťMariky. Pokladám si za česť zúčasniť sa na tomto výnimočnom koncerte, kde jedna generácia spevákov nadväzuje na druhú,“ doplnil Adam Ďurica, slovenský spevák rokov 2015-17.

- - Inzercia - -