Dnes je utorok, 12.november 2019, meniny má: Svätopluk
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

VÚB v spolupráci ALO diamonds usporiadali špeciálny event

júl 31, 2017 - 09:10
VÚB Privátne bankovníctvo usporiadalo špeciálny event pre svojich top klientov. Okrem športových či zážitkových akcií, ktoré sú vo veľkej miere spojené s pánmi, sa rozhodli potešiť aj opačné pohlavie a pripraviť dámam oddychové popoludnie v priestoroch ALO diamonds Eurovea.

Služby poskytované klientom na Privátnom bankovníctve sú finančného charakteru ako je investovanie, riadenie portfólií a transakcie na finančných trhoch. Na druhej strane, Privátne bankovníctvo je špecifické tým, že klientom vie vyjsť v ústrety aj v oblasti nefinančných služieb, ako napr. poskytnutie poradenstva v oblasti umenia, concierge služby a daňového poradenstva.
Medzi prémiové služby, okrem iného, patrí aj organizácia rôznorodých podujatí. A jedno také sa konalo v priestoroch ALO diamonds Eurovea. Tu sa v „zákulisí“ stretli dámy, aby si mohli vychutnať ničím nerušené popoludnie, vyskúšať luxusnú kozmetiku a pozrieť si exkluzívne šperky z dielne ALO diamonds.

alodiamonds003.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

alodiamonds017.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

„Ide o akciu VÚB Privátneho bankovníctva, ktorá nám dáva možnosť v príjemnom prostredí porozprávať sa s klientmi aj neformálnejšie ako iba pri stretnutiach ohľadom investovania. Túto akciu sme pripravili pre dámy, aby si mohli s nami v exkluzívnych priestoroch a s privátnym servisom ALO diamonds oddýchnuť od každodenných stresov. Zároveň sme na danú akciu prizvali spoločnosť Estée Lauder, ktorá tu prezentovala špeciálnu radu kozmetiky v spojení s diamantami“ vysvetlila nám pani Blažena Strečanská, vedúca oddelenia privátnych klientov banky.

_mg_3908.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Okrem kozmetiky, ktorú si klientky mohli vyskúšať, si pozreli exkluzívne kolekcie šperkov špičkovej kvality značky ALO diamonds, ktoré sú aj kvôli takýmto akciám privezené špeciálne z Prahy.
„Našou snahou je mať pre naše klientky pripravené exkluzívne prekvapenie, ktoré bolo tentokrát v prezentácii špeciálnej privátnej kolekcie ALO diamonds“, uzavrela pani Strečanská, ktorá si tieto stretnutia s privátnymi klientami pochvaľuje.

alodiamonds027.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

- - Inzercia - -