Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Pripomeňme si: Utajené letné svadby

august 01, 2017 - 14:37
S prominentnými svadbami akoby sa v poslednom čase vrece roztrhlo! Ktoré celebrity si povedali svoje „áno" v maximálnej tichosti?

Zuzana Šebová a Michal Kubovčík

Tajná svadba s bruškom

V tichosti, bez kamier a bleskov fotoaparátov po piatich rokoch randenia posunuli svoj vzťah na ďalší level. Sympatický pár hercov len pred nedávnom oznámil svetu šťastnú novinu, a už sú svoji! Hviezdy komediálneho seriálu Horná Dolná herečka Zuzana Šebová s partnerom Michalom Kubovčíkom si po priznaní, že onedlho sa stanú rodičmi, vymenili svadobné sľuby. Obrad vo vychytenej lokalite Svätý Jur prebehol v úplnej tajnosti za prítomnosti svedkov a kruhu najbližšej rodiny. Vinárske mestečko sa stáva po mnohých svadbách známych tvárí prestížnym miestom, na ktoré je poradovník. Len za prenájom Wiegerovej vily, o ktorú sa doslova slovenské dvojice bijú, mohli dať novomanželia niekoľko tisíc eur. „Prežili sme doteraz najkrajší deň v našich životoch a z celého srdca ďakujeme všetkým, ktorí tento deň s nami strávili a najviac jeden druhému,“ vyjadrila sa držiteľka niekoľkých ocenení diváckych ankiet, no na ďalšie otázky ohľadom svadby a dieťaťa do našej uzávierky nezareagovala. Jedno je však isté – na tajnej svadbe doslova žiarila! Sofistikované biele šaty s dlhým závojom dodávali budúcej mame gráciu. Pod dlhou róbou sa herečke totiž už zreteľne črtalo tehotenské bruško. Svoju budúcnosť umelci plánovali už dlhšie, pred niekoľkými mesiacmi si kúpili nehnuteľnosť na brehu vajnorských jazier, kde budú tráviť letné mesiace a čoskoro aj kočíkovať prvého potomka. „Sme najšťastnejší na svete a na bábätko sa veľmi tešíme,“ priznala novopečená pani Zuzka Kubovčíková Šebová, ktorá prežíva mimoriadne plodné obdobie – v práci i v súkromí.

Ivana Surovcová a Marián Gáborík

Luxusný sobáš za státisíce

Dlhé týždne pred dňom D robili snúbenci Ivana Surovcová a hokejista Marián Gáborík okolo svadby veľké tajnosti. Termíny obradu sa menili každým dňom, no nakoniec na veľký deň známej dvojice pripadol druhý júlový piatok a miestom konania luxusnej svadby hviezdy NHL sa stal kaštieľ v Tomášove. Všetkých až do poslednej chvíle zaujímalo, aké svadobné šaty si krásna tanečnica oblečie, i ktorí prominenti sa objavia medzi hosťami. Svojho kolegu prišli povzbudiť Marián Hossa, Tomáš Tatar, Zdeno Chára, Tomáš Kopecký a nechýbala ani manželka zosnulého Pavla Demitru, Majka, speváčka Mária Čírová, tenistka Daniela Hantuchová či tanečníčka Katarína Štumpfová Jakeš. Tá sa, mimochodom, tiež vydávala v tichosti a o tom, že zmenila stav, sa priatelia dozvedeli až zo sociálnych sietí. Jeden z najbližších priateľov talentovaného útočníka však obrad takmer zmeškal. Ľubomír Višňovský s manželkou Katkou dorazil len pár minút pred začatím sobáša. Ten však bol ako z rozprávky. Ivana, ktorá pred Gáboríkom chodila s miliardárskym dedičom Tomášom Chrenekom a hercom Filipom Tůmom, žiarila v prekrásnych šatách s trojmetrovým závojom, na mieru ušitých v Izraeli. Mnohým nápadne pripomínali svadobné šaty Dominiky Navara Cibulkovej. Model krásnej plavovláske navrhla svetovo uznávaná návrhárka Berta Balilti. Róba z exkluzívnej čipky, podšitá telovým tylom, potlačeným nádherným trblietavým ornamentom a kryštálmi, vyšla manželov na mastnú sumičku. Podobne ako nápoje, za ktoré manželia vysolili až pätnásť tisíc eur! Na honosnej svadbe nechýbal ani ohňostroj, hudobné číslo kapely IMT Smile a stoly plné dobrého jedla.

Svetlana Rymarenko a partner Tomáš

Retrosvadba na záhrade

Bez zbytočných okázalostí, len v kruhu tých najbližších. Presne v takomto duchu sa niesla svadba slovenskej speváčky Svetlany Rymarenko zo skupiny Fragile. Tá sa vydávala za priateľa Tomáša. v prestížnej Wiegerovej vile vo Svätom Jure, na rovnakom mieste ako Zuzka Kubovčíková Šebová. Pred oltár sa speváčka postavila už druhýkrát vo svojom živote. Rusovláska bola očarujúca nevesta v šatách z dielne Fera Mikloška. Uznávaný návrhár a blízky kamarát sympatickej tridsiatničky spolu s expartnerom Rasťom nechýbal ani na hostine v retro štýle spolu s dirigentom Braňom Kostkom i spevákom Martinom Madejom. Sobáš sa niesol v rozprávkovom štýle pod holým nebom. Romantické dekorácie dopĺňali lampióny šťastia a bohatá kvetinová výzdoba. Veľký deň si Svetlana užila aj s blízkou rodinou, dcérou Hankou a, samozrejme, aj s kapelou Fragile. Členov tohto zoskupenia totiž považuje speváčka za nepokrvnú rodinu.

Milan Mimo Ambróz a Blažena Sedrovičová

Dva roky po tragédii folklórna svadba

Moderátor Milan Mimo Ambróz sa v lete pred dvomi rokmi stal účastníkom nehody, pri ktorej zahynul motocyklista. Spíker sa s tragickou udalosťou musel vyrovnať, a nesie za tento čin aj následky v podobe odobratého vodičského preukazu a podmienečného trestu. Dva roky po nehode však opäť prežíva šťastné chvíle! Svojej dlhoročnej priateľke Blažene povedal v tichosti „áno“. „Zisťujem, že chcieť dámsku obrúčku bez akéhokoľvek vzoru, proste len normálnu hladkú čistú obrúčku je nemiestna požiadavka,“ naznačila pred pár mesiacmi budúca nevesta veľkú životnú zmenu. Sobáš dvojice sa niesol v tradičnom duchu a nevesta mala počas obradu na hlave slávnostnú partu z kvetín.

- - Inzercia - -