Dnes je pondelok, 22.júl 2019, meniny má: Magdaléna
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miriam Kalisová: Zamilovaná po rozvode

august 14, 2017 - 09:57
Sympatická moderátorka Miriam Kalisová už nie je sama! Len niekoľko týždňov od oficiálneho rozchodu s manželom Martinom Šmahelom mama trojročnej Mie opäť žiari po boku nového muža.

Keď na sociálnu sieť bývalý hokejista Dušan Pašek pridal fotku, ako ho čerstvo rozvedená moderátorka bozkáva na líce, mnohí ostali doslova v šoku. Žeby nový chlap po boku všestrannej mamy Miriam Kalisovej?! Pýtali sa zaskočení fanúšikovia i známi. O dva dni neskôr už obaja zaľúbenci potvrdili svoju romancu na sociálnej sieti a neskôr aj nášmu časopisu: „Áno, sme spolu a je nám dobre,“ potvrdila Slovenke krásna moderátorka, ktorá prežila s novým priateľom dovolenkový víkend v Taliansku.

Náročné obdobie sa skončilo

Koncom júna markizáčka absolvovala rozvod so známym fešákom, manželom a otcom dcéry Mie Martinom Šmahelom. Ten sa vraj nevedel s krachom manželstva dlho zmieriť, no podľa blízkych priateľov tiež dlho nesmútil a po jeho boku sa vystriedalo niekoľko krások. Spájali ho s poslankyňou Janou Cigánikovou a vraj má aktuálne aj novú známosť, tmavovlásku Máriu, ktorú už stihol zoznámiť aj s malou Miou. Vyzerá to tak, že takmer po roku odlúčenia bývalí manželia urobili za manželstvom hrubú čiaru a začali žiť vlastným životom. Fitnestréner a bývalý piaty najkrajší muž sveta sa po rozchode musel postaviť na vlastné nohy a vďaka rôznym pracovným aktivitám sa mu podarilo kúpiť dom za maďarskými hranicami...

Viac sa dočítate v novom vydaní týždenníka Slovenka!

- - Inzercia - -