Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna rekapitulácia: Kúsky, ktoré hýbali letom 2016

august 22, 2017 - 10:50
Ako je už známe, opakovanie je matkou múdrosti. A pokiaľ ide o módu, je to aj veľká zábava. Rozhodli sme sa preto urobiť si menšiu rekapituláciu toho najlepšieho zo sveta módy za leto 2016. Čo hýbalo svetom módy a pri pohľade na čo sme pocítili lásku na prvý pohľad?

Kvety priateľke, nie na čelenke

 Eliminácia kvetín. To bolo jedným z najväčších festivalových lekcií, ktoré prekvapili každého milovníka týchto hudobných akcií. Či sa pozabudlo na to, že kvety až doteraz neodmysliteľne patrili  k letným hudobným „slávnostiam“ po celom svete? Nezabudlo. Kvety sa len nechali vymeniť za iné vzory, ktoré nás ohúrili.

kvety.jpg

Foto: 
pinterest.com

kvety1.jpg

Foto: 
pinterest.com

kvety2.jpg

Foto: 
pinterest.com

Návrat 70.-tých rokov

Módny stroj času k nám prinavrátil tie roky sedemdesiate. A my sme boli nadšení. Bohémsky štýl sa dal využiť hádam všade. Festivaly, práca, dokonca aj slávnostnejšie udalosti. Spolu s ním sme si užili veľa čipky a doplnkov. Hádam najobľúbenejšie sa stali farebné sandále s brmbolcami, ktoré boli ospevované aj v najväčších svetových módnych magazínoch. 

s2.jpg

Foto: 
pinterest.com

Crop-top ošiaľ

Krátky top si okolo prsta obmotal nielen puzdrovú sukňu (s ktorou mimochodom vytvoril superštýlovú dvojicu), ale aj nás. Nosili sme ho na milión spôsobov, najlepšie však „chutil“ s high-waist kúskami. 

ct.jpg

Foto: 
pinterest.com

Bielo-biela

Letné farebné kombinácie sú síce zábavou, ale nie stále máme chuť premávať sa po uliciach a kanceláriách ako veselý kanárik. Občas potrebujeme vniesť do nášho dňa trochu jednotnosti, jednoduchosti, minimalistickosti a jemnosti. A čo zjednotí náš outfit lepšie ako bielo-biela kombinácia? Biele sako, biela košeľa, biele nohavice, sukne a šaty. To všetko zastrešené zaujímavými doplnkami. 

bieloo.jpg

Foto: 
pinterest.com

 Off-shoulder ako z rozprávky

To, čo sa všetkým ženám zdalo nemožné, sa toto leto stalo skutočnosťou. Trend, ktorý sme dlho obdivovali v Disney-ho rozprávkach sa preniesol do našich šatníkov. Vyzeral nežne a sebavedomo a mohli si ho dovoliť ženy s konfekčnou veľkosťou od XS po XL. 

sp.jpg

Foto: 
pinterest.com

 

 

- - Inzercia - -