Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 kreatívnych outfitov na pracovný pohovor

august 24, 2017 - 10:01
Pracovný pohovor. Stretnutie „naoko veselé“, s prímesou stresu a túžbou zaujať. Z každej strany počúvame, že je nesmierne dôležité, čo si na seba oblečieme. Prinášame vám tipy, vďaka ktorým môžete zažiariť!

1. To musíte vidieť!

 Doplnok, ako je tento, si určite všimnete. K čierno-bielej sa hodí takmer AKÁKOĽVEK farba. Preto nechajte uletieť svoju fantáziu a vyberte si tú svoju kombináciu. Farebná kabelka, dominantné náušnice alebo výrazný vzor – zaručený recept na úspech!

2. All white everything

O tomto trende bolo už napísaného toho dosť. Ide o jeden z najjednoduchších a najštýlovejších outfitov, ktoré získate lusknutím prstov. Nezabúdajte, že „all white everything“ trend nevyžaduje aj biele topánky a doplnky. Preto im venujte zvýšenú pozornosť a kreativitu. 

3. Ste silná a sebavedomá žena 

Čo by to o vás povedalo viac ako psychologická vychytávka? Veď žena oblečená v červenom vyžaruje dojem energickosti a podnikavosti. Dajte ju dokopy s kráľovskou modrou a budúcemu šéfovi poviete oveľa viac než len to, že máte neuveritený štýl!

5. Luxus v čiernom

Ak je červená farbou ženskosti a energie, tak čierna farba pôsobí luxusne, dominantne a sofistikovane. A je tak elegantná! Pridajte k nej vhodné topánky (nielen čierne) a vykročte si po svoju prácu snov! :)

6. Serióznejšie zamestnanie?

Možno vyžaduje solídne oblečenie, no to neznamená nudné! Preto využite kombináciu béžovej, modrej a červenej. Má niečo do seba! Kotýmové nohavice sa navyše veľmi hodia aj k topánkam bez podpätkov – hoci ide o nezvyčajnú kombináciu. Vyššie dámy, toto je výzva pre vás! :) 

Milujeme módu a chceme to ukázať aj budúcemu šéfovi. Samozrejme, oblečenie nie je všetko, a preto myslite na to, že na pracovnom pohovore ide aj o iné dojmy. 

 

 

 

- - Inzercia - -