Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tanečníci od Petra Modrovského: Sústredenie v štýlovom prostredí

august 24, 2017 - 14:56
Posledné prázdninové dni trávia členovia tanečnej akadémie DANSOVIA Petra Modrovského na sústredení v štýlovom prostredí The x-bionic® sphere v Šamoríne. Na mieste, kde trávia čas aj vrcholoví športovci, majú dokonalé podmienky na prípravu na novú sezónu. ŽenskýWeb.sk s nimi strávil jeden deň.

Hoci sú stále ešte prázdniny, zverenci Peťa Modrovského už naplno zarezávajú. Počas tohto týždňa totiž absolvujú sústredenie, ktoré v sebe kombinuje tanečnú prípravu, ale i relax či zábavu. "Keďže je to v prvom rade sústredenie, tak dôraz kladieme na tréningy, menšie deti majú počas dňa 5-6 hodín, starší 8 a viac," prezrádza Peťo. Už od septembra totiž začínajú súťaže, takže je najvyšší čas na doladenie formy, aby mohli tanečné páry naplno reprezentovať nielen tanečnú akadémiu, ale i Slovensko doma i v zahraničí. Medzi jednotlivými tréningami majú deti k dispozícii všetky aktivity ktoré areál poskytuje - Tuli kino, preliezky, bazén, takže aj voľný čas trávia aktívne. Myšlienka spraviť sústredenie v tomto štýlovom prostredí vznikla len pred niekoľkými mesiacmi a ako nám Peter prezradil, už má rezervovaný termín aj na budúci rok. "Je to tu naozaj neporovnateľné s ostatnými priestormi, kde sme doteraz boli. K dispozícii máme dve tanečné sály, kde sme si nainštalovali parkety, ale zároveň je tu všetko prispôsobené pre športovcov, či už sa to týka stravy alebo aktivít, ktoré máme k dispozícii. Zároveň je tu aj výhoda toho, že kapacitne nie sme limitovaní, takže do budúcna plánujeme určite aj zvýšiť počet detí," dodáva Peter.

No nielen tréneri, ale i deti si priestor a jeho možnosti pochvaľujú. Ako sme sa dozvedeli, sú mimoriadne spokojné, pričom si najviac užívajú "mimotréningové aktivity" ako bazén, kino, či hranie sa na krásne zariadenom detskom ihrisku.

- - Inzercia - -