Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Pri policajnej naháňačke havaroval, v aute mal malé deti

september 05, 2017 - 14:07
Nočná naháňačka s policajtmi sa skončila vážnou nehodou. Tridsaťročný vodič Renaultu Megane, ktorý v pondelok v noci odmietol zastaviť hliadke, mal v aute spolujazdkyňu a aj dve malé deti (1 a 3 r.), mladšie je ťažko zranené.

Pri následnom preverovaní policajti zistili, že muž nemá vodičský preukaz a je po ňom vyhlásené pátranie. Vozidlo bez prednej značky si policajti všimli na parkovisku pred nákupným centrom na bratislavských Zlatých pieskoch.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vodič ani na opakované výzvy nereagoval a unikal. Na Rožňavskej ulici prešiel do protismeru a ohrozoval ostatných účastníkov premávky. Následne na križovatke Bojnícka – Galvaniho – Rožňavská narazil do stĺpa verejného osvetlenia. Ako uviedol Szeiff, po náraze z auta unikali prevádzkové kvapaliny a dymilo sa z motorovej časti.

Policajti poskytli deťom potrebnú pomoc. Šofér sa pri nehode ľahko zranil, rovnako skončila aj 32-ročná žena a trojročné dieťa. Ročné dieťa je vážne zranené. Vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti voči vodičovi je predmetom vyšetrovania.

- - Inzercia - -