Dnes je piatok, 19.júl 2019, meniny má: Dušana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni v Prahe prinesú aj exkluzívnu pánsku módu!

september 08, 2017 - 15:12
Bratislavské módne dni v Prahe sa nezadržateľne blížia a počas nich si na svoje prídu nie len dámy, ale aj páni. Organizátori totiž na prehliadku prizvali aj exkluzívnu pánsku módnu značku Nicollas Berenique!

,,Kolekcia jeseň – zima 2017 je orientovaná, ako už je pri tejto značke zvykom, najmä na komfortnosť, štýlovosť a eleganciu. Použité sú najkvalitnejšie materiály ako vlna a kašmír, ktoré pochádzajú od tých najznámejších svetových výrobcov," hovorí Nikoleta Kosťuová z prestížneho salónu Nicollas Berenique.

13.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Farby dizajnéri zvolili s prihliadnutím na praktickosť, ktorá v sebe však nesie šarm a ducha spoločnosti. Prevláda nesmrteľná čierna, ktorú dizajnérsky tím veľmi vkusne doplnil o odtiene červenej, modrej a zelenej.

Modely predvedú známe tváre šoubiznisu

Ako nám prezradila Nikol, jednotlivé modely budú predvádzané známymi tvárami slovenského, ale aj českého šoubiznisu. ,,Tešiť sa môžete napríklad na herca Patrika Vyskočila, Tomáša Palondera, Lukáša Dózu, Matúša Krnčoka a ďalších, ktorých mená už neprezradím," dodala s úsmevom.

Prehliadka, ktorá sa koná v krásnych historických priestoroch Smetanovej síňe pražského Obecního domu svojou atmosférou dokonale umocní dojmy, ktoré vo vás zaiste zanechá aj ich nová kolekcia.

nikol.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Lístky na Bratislavské módne dni v Prahe možno zakúpiť TU.

- - Inzercia - -