Dnes je štvrtok, 25.apríl 2019, meniny má: Marek
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Prinášame zábery z Bratislavských módnych dní v Prahe!

september 22, 2017 - 15:26
ŽenskýWeb vám prináša EXKLUZÍVNE zábery zo zákulisia a z priebehu celého večera Bratislavských módnych dní v Prahe. Pozrite si to, čo ste doposiaľ nemali možnosť vidieť!

Bratislavské módne dni 2017 - Praha 19/09/2017

Description: 

V utorok, 19. septembra 2017 sa v historických priestoroch Smetanovej siene Obecného domu v Prahe predstaví so svojimi kolekciami trinásť zvučných značiek.

Bratislavské módne dni na Slovensku fungujú už dvanásť rokov a patria medzi najväčšie módne udalosti. Tie Pražské začali svoju históriu písať minulý rok, kedy sa organizátori rozhodli preniesť tento úspešný projekt aj za hranice našej krajiny. Po veľkom úspechu sa tak v Obecnom dome prestížna udalosť zopakuje, a to už v polovici septembra. 

Počas prehliadky sa s výberom svojej tvorby predvedú stálice slovenskej módnej scény Michaela Ľuptáková, Ida Sandor, Veronika Hložníková, Zuzana Haková, Katie Q., Nicolas Berenique, Jana Jurčenko, La Rena, Hellenski by Ema Klein. Ich modely budú predvádzať finalistky súťaže Miss Slovensko. 

Spomedzi českých návrhárov svoje kolekcie predvedú Alice Abraham, Ponerovci a tvár Pražských Bratislavských módnych dní Andrea Verešová so svojou kolekciou BLACKEVE. Prekvapením veľkolepého večera bude návšteva z ďalekého Londýna, Britská módna dizajnérka a popredná návrhárka korzetov Belinda Chorley.

Autor: 
Milan Kulifaj