Dnes je piatok, 19.október 2018, meniny má: Kristián
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Módna značka Desigual predstavila kolekciu Jar/Leto 2018!

september 27, 2017 - 13:31
V priebehu septembra módna značka Desigual uviedla svoju kolekciu Jar/Leto pre rok 2018 na newyorskom Fashion weeku. Počas neho predstavila aj nového umeleckého riaditeľa, ktorým sa stal grafik, ilustrátor a fotograf v jednej osobe, Jean-Paul Goude.

Goude mal za úlohu vytvoriť prezentáciu, ktorá by priniesla odvážne novinky a jedinečnú príťažlivosť, ktorá by doplnila dlhoročné "DNA" značky, pričom by oslavovala optimizmus a individualitu.

Samotná módna šou priniesla pozoruhodný zážitok. Bola oslavou rozmanitosti, eklektiky a originality - teda hodnôt, ktoré sú pre Desigual typické od jeho počiatkov. O hudbu sa postaral americký DJ Sam Spiegel v spolupráci s Jean-Paulom Goudeom. Na choreografiu dohliadol tanečník a choreograf Ryan Heffington. 

Dámska móda bola inšpirovaná plavbou cez rôzne typy džunglí, exotické, psychedelické a ďalšie. Zmiešali sa rôzne kultúry, čo sa prejavilo vo farbách a na kreativite. Každý z modelov reprezentoval jedinečný charakter z inej skupiny, s mejkapom a účesmi, ktoré tlačili na predstavivosť. Kolekcia zahŕňala 16 modelov, ktorú navrhol sám Jean-Paul Goude. Ten sa podľa vlastných slov snažil presadiť "kultúrnu rozmanitosť", veselosť, originalitu, rytmus a humor. Čo myslíte, podarilo sa mu to? 

collage1.jpg

Foto: 
image.net

collage3.jpg

Foto: 
image.net

- - Inzercia - -