Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jana Jurčenko: Predvádzať kolekciu v Prahe bolo mimoriadne zaujímavé!

september 28, 2017 - 16:22
Renomovaná dizajnérka Jana Jurčenko je už stálicou Bratislavských módnych dní. Na tých pražských predstavila honosnú kolekciu večerných šiat, ktorú doplnila šperkami od Márie Feketeovej.

Prehliadka odohrávajúca sa v Smetanovej sieni Obecného domu mala výnimočnú atmosféru, čo potvrdzujú nielen ohlasy zo strany širokej verejnosti, ale potvrdila to aj uznávaná návrhárka Jana Jurčenko: ,,Už samotný priestor a honosná prehliadka tomu dával iný nádych.. Bolo pre mňa mimoriadne zaujímavé, že som mala možnosť moju kolekciu prezentovať aj za hranicami Slovenska a naviac v Prahe, odkiaľ pochádzajú ďalší, potenciálny klienti. Celá prehliadka bola vynikajúca aj vrámci organizácie, takže som nadmieru spokojná," pochvaľuje si Jana.

bmd138.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ponuky prichádzajú časom

,,Ponuka na spoluprácu prišla od jednej z ruských blogeriek, avšak vnímam to tak, že ľudia po prehliadke nereagujú hneď, ale až vtedy, keď niečo potrebujú. Keď ma ale oslovia, pýtam sa ich, kde moje modely prvý krát videli a zaujímam sa o podrobnosti," hovorí Jana, ktorá pri tvorbe kolekcií dbá na to, aby sa žena cítila v jej šatách výnimočne.

collage2.jpg

Foto: 
Ramon Leško

V Bratislave sa bude na čo tešiť

Bratislavské módne dni sa už čoskoro budú konať opäť v Bratislave a po prvý krát im bude venovaný celý týždeň. Na tie sa návrhárka taktiež teší a prezradila nám, čo pripravuje: ,,Ako vždy prídem s úplne novou kolekciou. Opäť bude honosnejšia, použijem krajky, ale v inom duchu ako doposiaľ," uzavrela.

collage_3.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -