Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Titul Miss Universe SR získala Vanessa Bottánová!

október 21, 2017 - 23:59
Víťazkou 19. ročníka súťaže Miss Universe Slovenskej republiky sa stala súťažiaca s číslom 9 Vanessa Bottánová. Devätnásťročnej Pezinčanke sa ušli aj tituly Miss Biosilk za najkrajšie vlasy a Miss Tip divákov RTVS.

Bottánovú tak čaká okrem finále Miss Universe v Las Vegas aj účasť na súťaži Miss Earth. Víťazka okrem koruny krásy získala luxusný osobný automobil aj s predplatenou školou bezpečnej jazdy a dovolenku v Karibiku.

Titul prvej vicemiss patrí súťažiacej s číslom 7 Frederike Samuelovej z Jasovej, ktorá sa navyše teší i titulom Miss Frais a Miss Mary Kay. Druhou vicemiss sa stala súťažiaca s číslom 10 Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice a titul Miss Emma si odniesla súťažiaca s číslom 2 Patrícia Kőrössyova.

nec_08.jpg

Foto: 
sita

O výsledkoch rozhodla odborná porota v zložení Martin Fridner, Zuzana Kollárová, Juraj Deglovič, János Gaál, Vanda Przewlocka, Jindřich Staněk, Oľga Hovorková, Edita Szabóová, Boris Chmel a Ingrid Janečková, ktorej predsedala riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Galavečerom divákov a diváčky sprevádzala formácia S Hudbou Vesmírnou. Finalistky sa počas večera predstavili na móle v kolekcii La Casa Hermosa i v značkových plavkách, ktoré dotvorila módna návrhárka Jana Gavalcová. Program obohatili tiež videozáznamy z návštevy finalistiek v záchrannej stanici zvierat Malkia Park či adrenalínového off-roadu. O hudobné spestrenie večera sa postarali kapely Nocadeň a Gladiator a spevák Šorty.

- - Inzercia - -