Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Natália Hatalová: Osudové stretnutie s manželom

október 28, 2017 - 10:13
Speváčka Natália Hatalová, známa najmä vďaka speváckej šou Supesrstar sa v júni minulého roka vydala za svojho dlhoročného partnera Ladislava. Teraz prezradila, ako sa s ním spoznala!

Slovenská speváčka Natália Hatalová verí, že niekedy stačí aj krátky moment a všetko v živote človeka sa razom zmení. „Tak som sa napríklad stretla so svojím manželom. Pomýlila som si ho s jedným známym a oslovila som ho s myšlienkou, že ho poznám. Takéto osudové stretnutie alebo míľnik sa nám v živote môže kedykoľvek udiať,“ povedala v rozhovore.

Manžel mladej interpretky bol pritom jedným z dôvodov, prečo sa rozhodla vrátiť sa na Slovensko. „Začali mi jednak prichádzať aj pracovné ponuky a otvárať sa nové príležitosti v rámci hudby a spevu, tak som sa opäť usadila v Bratislave. Až potom prišiel ten čas, keď som pocítila, že som už naozaj dozrela a našla som sa v tom pravom zmysle slova,“ podotkla Hatalová, ktorá by chcela na budúci rok priniesť svojim fanúšikom a fanúšičkám nový album. „Je to desať rokov, odkedy ma ľudia začali vnímať. Človek, keď má osemnásť či devätnásť, nie vždy vie, ktorým smerom ísť a čo je preňho to správne. Aktuálne viem, v čom sa cítim doma a najlepšie a verím, že sa moja hudba a moje pesničky dostanú čo najviac medzi ľudí,“ uviedla bývalá Superstaristka, ktorá s kapelou stále usilovne tvorí a koncertuje.

Tento rok sa úplne prirodzene začal hudbou a s kapelou máme stále nejaké hrania. Snažíme sa do repertoáru začleniť práve moje pesničky a trošku viac ich medzi ľuďmi prezentovať. Ako speváčka totiž budem naozaj plnohodnotná až vtedy, keď budem spievať svoje veci - toto teraz predovšetkým riešim. Fungovanie s kapelou, koncerty a hlavne tvorbu, ktorej vývoj sa tým, že som pár rokov išla trošku iným smerom, po hudobnej a tvorivej stránke stopol. Teraz mám čo doháňať. Za uplynulých desať rokov vznikli síce aj pesničky, ale to sú často veci, ktoré už tak necítim, už nie sú pre mňa aktuálne,“ povedala usmievavá tmavovláska, ktorá už popri rozbiehaní si kariéry čoraz viac pomýšľa aj na rodinu.

„Viem si predstaviť už aj deti. Myslím, že sa to dá zvládnuť. Samozrejme si to vyžaduje oveľa viac energie a podpory zo strany partnera, no ja mám vedľa seba človeka, na ktorého sa môžem spoľahnúť a ktorý má, našťastie, normálnu prácu, nemá to ako ja, že niekedy chodím domov večer a cez víkendy mám večerné akcie a podobne. Verím, že by sme to nejako zvládli. Myslím, že sa kariéra a rodina dajú skĺbiť. Bez jedného alebo druhého by som asi nebola úplne šťastná... Milujem svoju prácu, ale milujem aj to zázemie, ktoré sme si doma s manželom vytvorili. Nemôžem povedať, že by som sa tým manželstvom cítila nejaká zaviazaná, len sme si náš vzťah potvrdili, a to je také pekné,“ uzavrela Hatalová.

- - Inzercia - -