Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Manželia Vinczeovci odhalili súkromie: Pozrite, ako trávia spoločné chvíle!

november 06, 2017 - 10:38
Obľúbená moderátorka Adela Vinczeová a moderátor Viktor Vincze v júni tohto roka uzavreli manželstvo. Stalo sa tak iba po pár mesiacoch randenia, no aj napriek tomu dokazujú, že im to v manželstve funguje ako hodinky.

O tom, že Adela a Viktor tvoria pár sa verejnosť dozvedela v priebehu októbra minulého roka a možno povedať, že správa o tom šokovala celý šoubiznis. Dvojica si mala padnúť do oka počas nakrúcania šou Tvoja tvár znie povedome a toto iskrenie prerástlo do vzťahu na svadbe Sajfu a Veroniky Ostrihoňovej, na ktorú boli obaja pozvaní. 

Ešte väčším prekvapením bolo, keď na Valentína Viktor požiadal Adelu pred očami celého Slovenska o ruku v rannej markizáckej šou Teleráno, kedy sympatická moderátorka ostala v poriadnom šoku. Od zásnub prešli iba štyri mesiace a dvojica si povedala svoje áno v krásnych priestoroch historického kaštieľa v Tomášove.

A aj keď si aj po svadbe manželia strážia svoje súkromie, občas sa na sociálnych sieťach pochvália fotografiami zo svojho súkromia. Tak spravili aj pred pár dňami, kedy zverejnili na Instagrame spoločnú snímku z Lomnického štítu. Je tak zrejmé, že vyťažení moderátori trávia spoločne dostatok času a manželstvo im prospieva. Veď posúďte sami!

adeka_a_viktor.jpg

Foto: 
Instagram V.V.

- - Inzercia - -