Dnes je nedeľa, 16.jún 2019, meniny má: Blanka, Bianka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Úprimné priznanie Lucky Bílej po rozchode: Musela som si vybrať!

november 21, 2017 - 15:23
V týchto dňoch vyšlo najavo, že vzťah speváčky Lucie Bílej a jej mladého partnera Radka Filipiho po pol roku randenia skončil. Lucka sa prostredníctvom sociálnych sietí zverila verejnosti, prečo!

Aj napriek tomu, že Lucie po boku Radeka vyzerala skutočne šťastne, vzťah ukončili pomerne po krátkej dobe. Za všetkým podľa slov Lucie stojí jej práca. ,,Mám za sebou premiéru Sestry v akcii, pustila som do sveta nový vianočný album a včera skončilo hlasovanie do Českého slávika. Som rada, že sa média sústredia len na moju prácu. Teraz už môžem zmeniť svoj status na nezadaná. Milujem svoju prácu, niekedy až tak veľmi, že vyhraje nad partnerstvom. Musela som si vybrať, pretože Radek Filipi je človek, na ktorého sa môžem spoľahnúť. Stará sa o mňa, mám ho rada. Zostáva ďalej členom môjho pracovného tímu," uviedla situáciu na pravú mieru Lucie.

Luciine vzťahy

Predposledným partnerom speváčky bol podnikateľ Petr Makovička, s ktorým sa dala dokopy v roku 2009. V tomto vzťahu zotrvala do roku 2015. Pred ním žila so spevákom Václavom Noidom Bártom, ktorého si aj vzala. Toto manželstvo sa ale po dvoch rokoch rozpadlo. Jej prvým manželom bol hudobník Stanislav Penk. Svadobné zvony im odzvonili v roku 2002 a rozviedli sa po roku. S producentom Petrom Kratochvílom, s ktorým sa zoznámila v začiatkoch 90. rokov má speváčka syna Filipa. Rozišli sa v roku 2000 kvôli Petrovej nevere.

- - Inzercia - -