Dnes je piatok, 26.apríl 2019, meniny má: Jaroslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Otvorenie kliniky ENVY x PRIVEÉ: Prinášame výber tých najlepších outfitov!

november 23, 2017 - 15:24
Sen mnohých žien sa stal skutočnosťou. V Bratislave od minulého týždňa existuje miesto, kde sa ženská krása snúbi s noblesnou eleganciou. V luxusných priestoroch Paláca Motešických totiž otvorili jedinečný priestor ENVY x PRIVEÉ, unikátny koncept beauty & fashion lounge. Prinášame vám výber tých najlepších outfitov z jeho otvorenia!

Kristína Kormuthová

Dara Rolins

Dominika Cibulková

Silvia Paldia

Patrik Suši Veselý

Soňa Skoncová

sona_skoncova.jpg

Foto: 
ENVY

Barbora Franeková

barbora_franekova.jpg

Foto: 
ENVY

Denisa Mendrejová

denisa_mendrejova.jpg

Foto: 
ENVY

Jana Mutňanská

janka_mutnanska.jpg

Foto: 
ENVY

Renomovaná klinika estetickej medicíny ENVY pôsobí na našom trhu už od roku 2008. Za necelých desať rokov sa zaradila medzi popredné kliniky poskytujúce vychýrené kozmetické ošetrenia podľa posledných svetových trendov, masáže, laserové ošetrenia, služby plastickej chirurgie či vnútorného lekárstva. Bolo len otázkou času, kedy nastane moment a ENVY sa posunie opäť o krok vpred.

Tento moment nastal minulý týždeň, kedy v luxusných priestoroch paláca Motešických o tvorili miesto, kde vám takmer na počkanie uberú pár rokov z výrazu tváre, pár centimetrov na problematických partiách, rozžiaria pleť a vykúzlia zdravé a krásne vlasy. Zároveň miesto, kde vám úsmev na tvári vyčaria jedinečné módne kúsky od popredných slovenských či českých návrhárov, ktoré pohladia každú ženskú dušu. A navyše miesto, kde si môžete vychutnať hýčkanie od profesionálov, komfort a súkromie. V skratke - ENVY x PRIVEÉ - spojenie korektívnych a kozmetických zákrokov kliniky ENVY, módneho butiku pod vedením kreatívneho riaditeľa Andreja Kusalíka a prestížneho hair & make-up štúdia Patrika Sušiho Veselého. "Už roky podporujem slovenskú a českú módu a dizajn. Som šťastná, že sa nám s Andrejom podarilo spoločný sen premeniť na realitu. Slovenské ženy sú krásne a zaslúžia si mať miesto, kde môžu relaxovať, dať sa skrášliť a vychutnať si ten pravý oddych, po akom každá žena občas túži. A to všetko na jednom mieste," povedala majiteľka ENVY x PRIVEÉ Natália Selveková.

Riaditeľka ENVY x PRIVEÉ Natália Selveková s módnym návrhárom Michaelom Kovačikom

26.jpg

Foto: 
ENVY

Tím kliniky ENVY

27.jpg

Foto: 
ENVY

Kreatívny riaditeľ butiku PRIVEÉ Andrej Kusalík, Natália Selveková a vizážista a kaderník štúdia PRIVEÉ Patrik Suši Veselý

19.jpg

Foto: 
ENVY

- - Inzercia - -