Dnes je pondelok, 15.júl 2019, meniny má: Henrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Heidi Klum: Nechcem, aby moje deti pracovali v módnom priemysle!

december 04, 2017 - 08:36
Nemecko-americká modelka Heidi Klum prezradila, že by bola rada, ak by jej deti nepracovali v módnom priemysle.

Vyjadrila sa tak v rozhovore pre magazín You britského denníka Daily Mail. "Nehovorím o tom nahlas, pretože nechcem, aby dostávali nápady. Potrebujú byť deťmi. Práve teraz si moja staršia dcéra podáva prihlášky na stredné školy. Je tak zaneprázdnená štúdiom. Posledné, čo by som jej povedala je ‘Hej, nechceš byť modelka? Práve teraz je to trendy, že sa dcéry úspešných modeliek samé stávajú modelkami’. Moje deti sú zaneprázdnené s ich záľubami, učiteľmi a testami," uviedla mama štyroch detí, ktoré má so spevákom Sealom. Modelka s ním má 13-ročnú dcéru Helene, 12-ročného syna Henryho, 11-ročného Johana a osemročnú dcéru Lou.

Štyridsaťštyriročná Klum však vzápätí dodala, že nevystupuje proti modelingu. "Vôbec. Stále ma to baví a je to v porovnaní s ostatnými vecami, čo robím, jednoduché. Idete na fotenie, tím vám urobí vlasy a mejkap, usmejete sa do fotoaparátu, ležíte na pláži. Čo je na tom ťažké," skonštatovala.

Heidi Klum sa stala známou zásluhou fotenia pre plavkové číslo magazínu Sports Illustrated a práce pre svetoznámu značku spodnej bielizne Victoria's Secret, v ktorej pôsobila trinásť rokov - odišla v roku 2010 so slovami, že všetky dobré veci sa raz musia skončiť. Okrem účinkovania v množstve reklamných kampaní sa ukázala aj v niekoľkých filmoch ako napríklad Klub 54 (1998), Zoolander (2001), Dohola? (2001) a Diabol nosí Pradu (2006) či seriáloch Sex v meste (1998 - 2004), Zúfalé manželky (2004 - 2012) alebo Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014).

- - Inzercia - -