Dnes je piatok, 19.apríl 2019, meniny má: Jela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni by Mercedes Benz sa predstavia v Turčianskych Tepliciach!

december 13, 2017 - 16:29
Bratislavské módne dni by Mercedes Benz sa už v piatok, 15. decembra 2017 predstiavia v Turčianskych Tepliciach, kde sa pri príležitosti otvorenia Zlatých kúpeľov Royal Palace**** odohrá exkluzívna módna šou pre členky VIP Clubu Slovenky a prítomných hostí.

Už piaty VIP Club Slovenky v tomto roku sa bude niesť v duchu exkluzivity. Tentokrát sa jeho členky presunú do luxusných priestorov Zlatých kúpeľov Royal Palace**** v Turčianskych Tepliciach, kde si spoločne užijú bohatý program spojený s podnetnými prednáškami, bohatým programom, skúšobnými jazdami na autách značky Mercedes Benz a v neposlednom rade módnou prehliadkou tých najlepších slovenských návrhárov!

Prehliadka spojená s oslavami 100. výročia Česko-Slovenského štátu

Módna šou, ktorá sa tentokrát odohrá v priestoroch Zlatých kúpeľov sa bude niesť v duchu osláv stého výročia vzniku Česko-slovenského štátu. Preto si aj návrhári pripravujú kolekcie na danú tému. Ako príklad môžeme uviesť kolekciu Slavomíry Vlasovej, ktorej modely budú motivované tridsiatymi rokmi. Prítomní sa tak zaručene majú na čo tešiť! Bude to iné, nové, exkluzívne.

Spomedzi slovenských návrhárov sa so svojimi kolekciami predstavia už vyššie spomínaná dizajnérka Slavomíra Vlasová a mimoriadne obľúbená Jana Jurčenko, spoza hraníc, z Českej republiky k nám zavíta duo PONER a Alice Abraham.

Módna prehliadka odštartuje v piatok, 15.12. 2017 o 19.00 v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice! 

- - Inzercia - -