Dnes je štvrtok, 27.jún 2019, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Exkluzívny VIP Club v Zlatých kúpeľoch Royal Palace bol skutočne výnimočný!

december 17, 2017 - 06:52
Exkluzívny VIP Club Slovenka uzavrel tohtoročnú sériu stretnutí výnimočných žien. Úspešné Slovenky sa stretli v novootvorenom 5 hviezdičkovom hoteli Zlaté kúpele Royal Palace Turčianske Teplice, kde na nich okrem tradičnych prednášok v neformalnej atmosfére čakal aj bohatý program. Nechýbala ani módna prehliadka plesových šiat či vystúpenie speváckej divy Sisi Sklovskej!

VIP Club Slovenka absolvovali tentokrát dámy v predvianočnom čase na skutočne atraktivnom mieste, ktoré si mohli vychutnať počas celého víkendu. Ten bol výnimočný v tom, že bol venovaný 100. výročiu vzniku Česko-Slovenska, čo vo svojich príhovoroch vyzdvihli aj riaditeľka vydavateľstva STAR Production Mária Reháková a riaditeľka Zlatých kúpeľov Royal Palace***** Turčianske Teplice Zuzana Ďurinová.

befunky_collage_0.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Na prítomné dámy čakal bohatý kultúrny program, testovacie jazdy na automobiloch značky Mercedes Benz, či wellness. Svojou účasťou podujatie podporili ministerka pôdohospodárstva a regionálneho rozvoja Gabriela Matečná, ktorá má nad ním záštitu od roku 2016, štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská, ktorá nad VIP Clubom preberá záštitu od roku 2018, Elena Kohutíková, členka organizačného výboru, rektorka Akadémie policajného zboru Lucia Kurilovská, riaditeľka Slovenského inštitútu  vo Viedni Alena Heribanová a mnohé ocenené dámy z histórie projektu Slovenka roka. 

ram_7785.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_8505.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Podujatie bolo rozdelené na niekoľko častí. Odštartovalo prezentáciami a ochutnávkou vín pod vedením obchodného riaditeľa a hlavného someliéra Miroslava Ballu, nasledovala špeciálna módna prehliadka plesových šiat slovenských a českých návrhárov. Ich výber úzko súvisel s témou večera 100. výročie vzniku Česko-Slovenska. Módnu šou odštartovala štvorica návrhárov v zastúpení Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz, medzi nimi Alice Abraham a súrodenci Ponerovi z Českej republiky. Zo Slovenska svoje kolekcie predstavili návrhárka Jana Jurčenko a Slavomíra Vlasová, ktorá odprezentovala okrem aktuálnej kolekcie inšpirovanej Art Deco aj dvojicu kópií historických modelov z tridsiatych rokov 20. storočia.

befunky_collage3.jpg

Foto: 
Ramon Leško

befunky_collage1.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Záver časti venovanej móde patril špeciálnemu hosťovi, módnej návrhárke Adriane Horeckej, ktorá svoju tvorbu predstavila na Slovensku po prvý krát.

ram_8281.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Vyvrcholením večera bolo vystúpenie speváckej divy Sisi Lelkes Sklovskej, ktorá zožala obrovské ovácie.

ram_8343.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Hostia si počas večera pochutnávali na špecialitách československej kuchyne, ktoré pripravil tím šikovných kuchárov Royal Palace a nechýbala ani špeciálna torta venovaná storočnici Česko-Slovenska  od nominantky v prestížnej ankete Slovenka roka Moniky Siskovej. Tortu slávnostne prekrojili riaditeľka Zlatých kúpeľov Royal Palace Zuzana Ďurinová a riaditeľka vydavateľstva STAR Production Mária Reháková. Tento slávnostný okamih bol taktiež spojený aj so Sisou Sklovskou, ktorá v sprievode orchestra Brillant prítomným zaspievala. Večer pokračoval v neformálnej atmosfére routom. 

ram_8447.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_8460.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prednášky 

Slovenská kultúra v Rakúsku - riaditeľka Slovenského inštitútu vo Viedni a prezidentka Uniq Austria Alena Heribanová

ram_7654.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Kmeňové bunky - generálna manažérka Blue Horizont International Renáta Mihalyová

ram_7683.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Podnikanie s úsmevom -  oblastná manažérka značky Phyris Skin Care Concept pre Slovensko Margaréta Saktorová

ram_7686.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Zdravie je našim poslaním - prevádzková a marketingová riaditeľka Mediconet Ingird Zapletalová

ram_7706.jpg

Foto: 
Ramon Leško

História značky Dermacol - Beáta Slimáková, výkonná riaditeľka spoločnosti Dermacol SR

ram_7714.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prezentácia - zástupcovia spoločnosti ZAREN Juraj Kulich a Igor Šlesárik

ram_7715.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Workshop s módnymi návrhármi

Na ďalší deň si dámy od rána vychutnávali skvelé procedúry a služby Zlatých kúpeľov Royal Palace a taktiež worskhop s módnymi návrhármi, na ktorom sa mali možnosť s nimi porozprávať, či vyskúšať si modely šiat.

nn.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Stálym partnerom srdečne ďakujeme!

Pozrite si celú fotogalériu z tohto krásneho víkendu! 

- - Inzercia - -