Dnes je streda, 24.júl 2019, meniny má: Vladimír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Thomasa Puskailera čakajú najkrajšie vianočné sviatky

december 22, 2017 - 14:17
Slovenského speváka holandského pôvodu Thomasa Puskailera čakajú podľa jeho slov najkrajšie vianočné sviatky. Už čoskoro sa totiž stane otcom. Sviatkovať bude s manželkou Abbie doma v Bratislave, je tu však aj možnosť, že ich strávia na pôrodnej sále.

„Vianoce nie sú pre mňa ani tak o darčekoch, ako o tom, že sme všetci spolu. V minulosti sme odchádzali na sviatky do Anglicka, k rodine mojej manželky, tento rok ostávame v Bratislave. Čakáme totiž prírastok do rodiny a je dosť možné, že sa narodí práve počas Vianoc,“ nevie sa dočkať natešený spevák.

Štedrý deň sa u Puskailerovcov bude niesť v klasickom anglickom duchu. „Ráno na Štedrý deň si pred raňajkami s Abbie vymeníme pár darčekov. Prípravu slávnostnej večere má na starosti Abbie. Tá pozostáva z moriaka s plnkou a pečených zemiakov. Abbie to má na rozdiel odo mňa vždy celé zorganizované a kým ja ešte pred večerou dobaľujem zvyšné darčeky, ona už má všetko pripravené. Po večeri ideme na prechádzku s našimi psíkmi a potom obvolávame rodinu a známych, aby sme im popriali pekné Vianoce. Je to náš najobľúbenejší sviatok v roku. Obaja máme krásne spomienky na Vianoce, keď sme boli deti a rovnakú atmosféru sa budeme snažiť vytvoriť aj v našej malej rozrastajúcej sa rodine,“ vyznal sa.

Na rok 2017 má budúci otecko len tie najkrajšie spomienky. „Bol to pre nás oboch úžasný rok. Po pracovnej aj osobnej stránke. Deň, keď sme sa dozvedeli, že budeme rodičmi, bol bezpochyby tým najkrajším. Celý proces tehotenstva sme spolu prežívali, sledovali, ako malé rastie v Abbienom brušku. Tento rok bude pre nás už navždy špeciálny a nikdy naň nezabudneme,“ prezradil.

Plány na Silvestra zatiaľ manželia nemajú žiadne - všetko závisí od toho, kedy príde na svet ich prvý potomok. „Nevieme sa dočkať nového roku a toho, ako sa budeme starať o naše dieťatko a pomáhať mu spoznávať naše vzdialené rodiny a svet vôkol nás,“ dodal nadšene Puskailer.

- - Inzercia - -