Dnes je utorok, 16.júl 2019, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tieto Vianoce budú opäť rozprávkové!

december 24, 2017 - 07:01
Čo by boli Vianoce bez Perinbaby či Troch orieškov pre Popolušku? Zrejme nikto z nás si ich bez týchto vianočných klasík už ani nevie predstaviť. Naše televízie nám tentokrát ponúkajú bohatý program plný tých najkrajších rozprávok!

Už o pár hodín si všetci zasadneme za vianočný stôl. Neodmysliteľnou súčasťou sviatkov je však pre mnohých aj bohatá televízna nádielka. A s ňou nechcú divákov sklamať naše televízie. Od dnešného rána môžeme na obrazovkách sledovať  rozprávku o sile lásky všetkých podôb Sedem zhavranelých bratov, dobrodružný príbeh chlapca, ktorý miloval slobodu a sokola, ktorý mu ju pomohol získať - Sokoliar Tomáš, milovníci folklóru si prídu na svoje večer počas sledovania relácie Zem Spieva, ktorú do svojej ponuky zaradila RTVS.

Na obrazovkách televízie JOJ sa zasa môžeme tešiť na animované filmy ako Na vlásku, Doba ľadová, Ľadové kráľovstvo a tiež na klasiky ako Tri oriešky pre popolušku, či Sám doma 2. Tí, ktorí si nemali možnosť naživo vychutnať koncert IMT SMILE s Lúčnicou majú jedinečnú príležitosť pozrieť si dokumentárny film o tomto hudobno-tanečnom projekte.

Markíza do svojho programu tentokrát zaradila Snehulienku, Princeznú so zlatou hviezdou na čele, Perinbabu, Mrázika ale aj výbornú českú komédiu S tebou mě baví svět.

Foto: SFÚ

- - Inzercia - -